Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen szakemberhez érdemes...

Milyen szakemberhez érdemes fordulni lelki probléma esetén?

Figyelt kérdés

Akikről tudok:

Pszichológus- Voltam egynél. Háát segített is meg nem is. Pszichiáter- Nála nem. A bogyókban nem hiszek.

Hipnoterapeuta-nála sem voltam még. Ő mit csinál pontosan? Milyen típusú bajokkal foglalkozik?


Családállítás. Ezt is sokszor olvasom, de nem tudom mi ez, és ki végzi.


Van még agyturkászattal foglalkozó szakember még ezeken kívül?


Akárkinél is voltál, szívesen olvasnám a tapasztalataidat!


Trollok kíméljenek, komoly válaszokat várok.



2019. febr. 11. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
KOrrekt válaszhoz nem ártana többet tudni a kezelendő probléma mibenlétéről.
2019. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jaj, csak családállítást ne, teljesen tudománytalan zöldség, és még árthat is. Lelki problémához nem kell pszichiáter. A pszichiáter orvos, te meg nem vagy beteg. A hipnoterapeuta nem egy külön foglalkozás, hanem vagy sarlatán, olyanhoz ne menjél, vagy a pszichológus-orvos-pszichiáter eszköztárában egy módszer, de nem hétköznapi dilemmákra való, hanem mondjuk súlyos fóbiához vagy szorongáshoz. Pszichológushoz menj, olyanhoz, aki szimpatikus, akiben megbízol, és meg kell neki adni az időt. Mit jelent az, hogy segített is, meg nem is? Elsősorban neked kell elvégezni a munkát, ő csak melletted áll és felhívja a figyelmet arra, amit te nem látsz.
2019. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És mindezt úgy kérdezem, hogy nem hiszek semmilyen természetfeletti dologban. Se csakában, energiákban, satöbbikben.
2019. febr. 11. 19:29
 4/12 A kérdező kommentje:
Gyermekkori elfojtott traumákkal mehetek hipnoterápiára? Segítene?
2019. febr. 11. 19:30
 5/12 anonim ***** válasza:

van még a lelkigondozó is

de tényleg probléma függő hogy ki a legjobb számodra

2019. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem. Bocsi, nem sértegetlek, de a vallásos dolgokból nem kérek, köszi. :)
2019. febr. 11. 19:37
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves privátot író!


Nem szeretnék priviben visszaírni, bocsi. A problémám fentebb leírtam röviden. A gyermekkoromban történt nagyon sok rossz dolog, amiket elfojtottam. Már felnőttem, minden oké az életemben, de mégis néha azt érzem, hogy szükségem lenne valakire.


És igen, itt jön a probléma, hogy nem tudom, hogy kire lenne érdemes pénzt kiadnom.. :)

2019. febr. 11. 19:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Természetgyógyász, kineziológus, access bars.
2019. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezekről tudnál írni pár szót?
2019. febr. 11. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Google a barátod, nézz utána. Én se tudnék mást írni, mint amit ott találok.
2019. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!