Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogynegyszer nagyon...

Normális, hogynegyszer nagyon jó kedvem van egyszer meg nagyon nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Kezdem ott,hogy a suliban gyakorlatilag senkivel sem beszélek, kínszenvedés minden nap ott.. még 18 hét van hátra a suliból nem tudom,hogy bírjam ki...

Látom,hogy az osztálytársaim kibeszélnek, direkt úgy,hogy ne lássam, de úgy,hogy tudjam pl: hátranéznek lenézően, egymás szemébe ,majd röhögnek... Tudom,nem kéne ezzel foglalkoznom, de nem tudok nem ezzel foglalkozni... Itthon általában tök szuper kedvem van, lefekvésig. Utána elkezdek gondolkodni, nem tudok aludni, rám jön a sírógörcs. A18 hét az rengeteg :/



2019. febr. 11. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Nem normális, de ilyen emberek között nem is csoda.. Igaz, hogy én sem vagyok jól, magányos vagyok évek óta SENKIM NINCS, de legalább magántanulóként nem voltam sokat ilyen 2szinű patkányok között. Az emberek tehenek róla nem te. Írj ha szeretnél beszélni róla, add ki magadból és valahogy tedd jobbá mikor ott vagy, például ha vannak barátaid legyél csak velük, akik szeretnek ahogy vagy és nem csesztetnek. Végülis, "normál" hogy ilynek között elmegy a kedved.. Sokat bántanak szórakoznak veled stb szóval nem csoda. De muszáj leszel arra koncentrálni ami jó. ne akarj (szerintem fiatal vagy) fiatalon ida jutni ahogy én.

Csak mondom a szivem a mai napig szinte kiugrik az óracsörgéstől!:D kiskoromba sose voltam el senkivl, nem voltam olyan sose mint a korombeliek. Rástresszeltem, nem foglalkozok azóta se senkivel, és most ott vagyok KB hogy semmi életkedvem és kb ha nem találok nekem megfelelő társat magam mellé akkor feladom az életem. Szerintem nem akarsz ide jutni, igaz? Akkor muszáj leszel az ilyen kis patkányokat leszarni! Sok idő az a 18 hét, de kibírod, muszáj erősnek lenni sajnos. nézd a jó oldalát, 18 hét és vége, lesz szünet vagy akárhányadikba is jársz.. Lesz szabadidőd, mehetsz családdal (ha neked van) vagy jobb elfoglaltságot, hobbit kereshetsz. De nem szabad ráfüggnöd ezekre a dolgokra, mert nagyon rossz lesz hidd el nekem, nem akarsz úgy lenni 0-24 ahogy én reménytelenül, egyedül.

Attól hogy ők ilyenek, mások nem biztos, szóval ez ne vegye el a kedved attól hogy megismerj mondjuk valami facebookos csoportba valakiket akik hasonlítanak rád, én csak neten "ismerkedek" és néha nekem is adnak egy kis jó kedvet, ha nem is sokáig, de valamit segít ha van melletted valaki barát vagy ilyesmi.. Sok szerencsét, ha ki akarod írni magadból akkor várom a mesekönyvet :D

2019. febr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normálos ugyan is az iskolában nem szeretsz lenni. Áldozati bárány lettél egy céltábla. Lehet te hagytad hogy az legyél. Próbálj meg kicsit változtatni a hozzáállásodon, mert a 18 hét az rengeteg és nem lehet igy iskolába járni. Nem az a lényeg hogy kik vannak ott hanem hogy tanulj. Ússz a sodrás irányába ha ki akarod bírni különben kínszenvedés lesz.

Nekem is az volt tapasztalatból írom. Két évig úgy jártam iskolába hogy egy barátom sem volt. Senkihez nem szóltam És ez nagyban hozzájárult ahhoz hogy kibeszéltek csúfoltak (szép szóval)

Utolsó egy két hétben törtem meg a jeget.

Neked is azt tanácsolom amit én csináltam.

Kérj segítséget valakitől. Kérd kölcsön a négyzetét vagy kérdezd meg nincs e véletlenül egy tolla.

A segítség kérésre automatikusan segítő szándékkal reagálnak. Ezzel meg tudod törni a jeget. Utána neked is több kedved lesz szólni ahhoz aki kedvesen válaszolt. És annak az illetőnek is több kedve lesz hozzád szólni. Mert "megmenthetett" és ezzel ő többnek érezte magát. Próbáld ki, de ha tényleg patkányok és csak a negatív dolgok jönnek felőlük akkor inkább ne erőltesd van akin nem lehet segíteni. (mármint rajtuk)

2019. febr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!