Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a velemenyetek a pszichiate...

Mi a velemenyetek a pszichiaterrol?

Figyelt kérdés

Jartam kiskorom ota pszhichologushoz de mar o nem tud segiteni nekem. Azt mondta menyjek el egy pszichiaterhez. O tud fel irni gyogyszereket is ha kell. En mindenkepp elszeretnek menni erzem is hogy segitsegre lesz szuksegem.

Csak a parom azt mondta hogy nem dijjazza mert hogy aki pszichiaterhez megy/jar vagy esetleg gyogyszert is szed annak meg lesz pecsetelve az elete. Szerintem baromsag. Miert lenne? Ha muszaj vagyon segitseget kerni , akkor sem kell mindenkinek tudni rola. En legalabb belatom hogy szuksegem van ra. Elvegre o is csak egy orvos.

Mi errol a velemenyetek?



#Orvos.pszichiater.pszichologus
2019. febr. 12. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A pszichiater az jófej.
2019. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
59%

Semmiféle képpen ne menj szerintem!!

Én is voltam pszichiháternél, sőt pszichihátrián is, felírtak nekem egy szorongás gátló gyógyszert, minden bajom volt... A lábremegéstől kezdve a szédülésig. Ha lehet tényleg ne szedj gyógyszert semmi képpen.

Tegyük fel bemegy egy teljesen egészséges ember egy pszichiháterhez, arra is rá tudja fogni,hogy neki ez, neki az a baja,csak hogy gyógyszert írhasson fel. Ezzel nem azt mondom,hogy neked nincs bajod, mert nyilván van, csak a gyógyszer tényleg tönkretehet...

Nekem pl. Csak rosszabb lett tőle

2019. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Aki "bolond" azt mégbolondabbá teszi.Kiír neked olyan gyógyszert ami úgymond hat,viszont más bajod lesz tőle.Szóval így vagy úgy de ha hoszzùtávon szedi az ember a gyógyszert akkor bizony ki gumizza őt (agyilag gagyi)-van egy ismerősöm aki egykicsit bolond volt,többször volt a pszichiáternél,illetve az elmegyógyintézetben is,és bizony a srác mégjobban megbolondult..alaposan felhízott,és a macskákkal hangosan beszélget,nyávog nekik.Egyszóval megzavarodott..A faluba nem nagyon mer kimenni.Zárkózott lett.A testvére vigyáz rá,törődik vele.

Úgyhogy kb ez a véleményem a psichiáterről

2019. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazad van: " Elvegre o is csak egy orvos."

Az orvosok pedig annyira leterheltek, hogy nincs idejúk a páciensel foglalkozni. Felír egy gyyógyszert, és mehetsz. Másrészrôl nekik az az érdekúk, hog minél tôbb gyógyszert írjanak fel, mert a kenyéradójuknak az az érdeke.

Olvastam egy bejegyzést, hogy az orvos egy ember, aki orvosságot ír fel, melyrôl csak keveset tud, betegségekre, melyekrôl môg kevesebbet tud, embereknek, akikrôl végképp nem tud semmit.

2019. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Gyügét csinálnak belőled.
2019. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne megpecsételve a sorsod? Mégis mi történne - a párod szerint? Megtudni nem fogja senki, hova jársz, vagy milyen diagnózist kaptál. A gyógyszerek közül pedig addig kell keresgélni, válogatni, amíg valamelyik jó nem lesz, azaz ha tényleg szükséged van rá. Aminek gázos mellékhatásai vannak, abba kell hagyni. Manapság nem abból áll a pszichiátria, hogy leszedálnak, nem 1960-at írunk... A béna pszichiátert meg szintén le kell cserélni. Nekem abszolút jó tapasztalataim vannak, azaz így, hogy ha valaki vagy valami nem jó, akkor addig mentem, míg jót nem találtam. A pszichoterápiát persze mindenképp folytatni kell, anélkül úgyis visszaesel, stb. Sok sikert!
2019. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!