Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme van élnem?

Mi értelme van élnem?

Figyelt kérdés

26 éves lassan 27 vagyok es teljesen elrontottam az eletemet. 19 évesen leérettsegiztem , azt hittem akkor hogy ez hu de jo, végre dolgozhatok epithetem a karriert.

1 evet itthon voltam,20 eves koromig erettsegi utan kipihenni az 5 evet, edzesekre jartam, osszeszedtem magam.

Majd utana kerestem magamnak munkat sikertelenul. Akkor dobbentem ra hogy semmit nem er.

Elkezdtem egy ilyen tanfolyamot, de akkor 2013ban még nem vezették be azt hogy 25 eves korig ingyen lehetne tanulni.

20 eves volt a korhatar,en meg kiestem 20 evesen ebbol egy keteves kepzesrol.

Aztan felvettek betanitott munkasnak dolgoznk,ahol 3 evet huztam le,nagyon keves fizetessel. Es ez nem volt élet nekem.

Aztan kileptem onnan 2016 ban es azota nem talalom a helyem. Nincs semmi csak egy erettsegim,nincs baratnom, edzest is felbeszakitottam anno munka miatt, sulyomat is visszaszedtem mar regen, teljesen 3 es fel eve depresszios vagyom. Semmihez nem ertek, nincs jogsim se, csaladom soha nem segitett semmiben, beszelgetotarsam is utoljara 2012ben volt.

Nem igy kepzeltwm el a jovomet itthon ulessel.

Es keptelen vagyok minel jobban telik az ido annal rosszabb.

Normalis helyre soha nem fognak felvenni dolgozni mert nincs rola papirom.

Ezalatt a 3 es fel ev alatt munkanelkuli hivatalban is voltam.

Mindegy hosszasan tudnam ezt leirni.

A lenyeg 27 leszek es ott tartok mint egy 17-18 eves vagy meg ott se.

Ez kikeszit teljesen.

26/f


2019. febr. 12. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
"Nincs róla papírom." Így tényleg nehéz rendes munkát találni, de nézz magadba, hogy mi érdekel, mi az erősséged, miben tudnád elképzelni magad és kezdd el. Nem muszáj egyetemre menni, bármilyen szakma jó, csak érdekeljen. A fásultság képes visszahúzni, de ha célokat tűzöl ki magad elé és szép sorban elkezded megvalósítani őket, akkor jobb lesz a kedved, lesz sikerélményed, több pénzed, több kedved lesz ismerkedni stb stb. Csak ne hagyd, hogy beleragadj ebbe az állapotba, mindenből ki lehet törni, csak legyen valami elképzelésed és legyél elszánt, kitartó.
2019. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kapod-fogod magad, elmész dolgozni, közben tanulsz, keresed a jobb munkahelyet. Ismerkedni is lehet m.helyen. Másnak is nehéz az élet, nem csak neked. Az élet nem habostorta. Hajrá!
2019. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!