Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sok éve fennálló alvászavart...

Sok éve fennálló alvászavart antidepresszáns oldott meg valakinek véglegesen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sok éve, minden éjjel jelentkező alvászavart (mély alvás hiánya, felületes alvás, 2-3 óra alvás stb) oldott meg antidepresszáns szedése?

Ha igen, melyik segített?

Alábbiakat már próbáltam: Trittico (Trazodone), Valdoxan (Agomelatin), Mirtazapin, Escitalopram.



2019. febr. 13. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Ritkán van alvászavarom de nalam is éber alvás nehéz elalvás forgolódás .

Nekem a frontin 1mg segített nem viszem túlzásba szar rola lejönni heti 1x max3 szor de van hogy hetekig eszembe se jut.

2019. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy azt is próbáltam (az volt az első) de hiába.
2019. febr. 13. 19:14
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Az AD nem erre való.
2019. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha az antidepresszáns nem vált be akkor KIS DÓZISÚ antipszichotikumot szoktak adni.
2019. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nem erre való, tudom, de szoktak azzal jönni, hogy "hátha megoldja".
2019. febr. 14. 07:05
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Én több, mint 20 éve gyógyszerrel aludtam. Amitől jól aludtam, és kipihenten ébredtem, az a frontin stilnox kombó volt. Tündérhegyen megvonták az altatót, elküldtek addiktológiára. Ott lehoztak ezekről. Azóta szedtem: trittico, kventiax, mirzaten, spitomin. Utóbbi kettőt hétfőn kaptam. Mindegyiktől nyugtalan láb szindrómám volt. Tegnap óta nem szedek semmit. B komplex, kálcium, magnézium, macskagyökér tea. Szinte hihetetlen, de tudtam aludni. Igaz, hogy 3 körül tudtam csak lefeküdni, de nem volt nyugtalan láb szindrómám.
2019. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem sok évig tartó antidepresszans szedés okozott alvásproblémát.Nem erre való,minden antidepi inkább felnyom,az altató hatása csak mellékhatása egyes szereknek
2019. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Az én megoldásom alvászavarra: 12 órás műszakok egy angol gyárban felváltva éjjel és nappal. Úgy alszok, mint a bunda. Próbálj te is dolgozni.
2019. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as

Nálunk viszont nem lehet ám melóban aludni.

2019. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Ismerős a probléma. Hormonegyensúlytalanság is állhat ám a háttérben. Én a C-peptide spray-t használtam és szépen helyrehozott. www.cpeptide.com
2019. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!