Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kit mennyire aktivizál az...

Kit mennyire aktivizál az antidepresszáns? Konkrétan a Dulsevia.

Figyelt kérdés
Szednem kellene. Felírták szorongásra . A Frontinnal. Eddig csak nézegettem. Nem merem szedni. Dolgozok . Emberek között. Félek a mellékhatásoktól. Viszont a Frontin bealtat.

2019. febr. 14. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor inkább a Frontin helyett szedd az antidepresszánst.
2019. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A frontint nagyon gyorsan tedd le. Durván hozzá lehet szokni, és utána már ez lesz a legnagyobb problémád. Dulseviát szedek, nekem nagyon bevált. Kellett vagy 4 hét, mire elkezdtem érezni a hatását. Mellékhatást nem tapasztaltam, de jó kedvem lett tőle és főleg délutánra kicsit megpörget. Mondjuk kávézok is.
2019. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vérnyomást nem emeli meg? Kissé félek a mellèkhatásoktól, hogy vajon ha lesznek, hogy tudok a munkahelyemen helytállni?
2019. febr. 14. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdd el szedni és a frontint ne tedd le, szedd mellette 2-3 hónapig a végén már csökkentve. Lehetőleg olyankor kezdj neki, amikor van 2 hét szüneted, de legalábbis lightos heted, mert ha nem jól sikerül mellé belőni a frontin adagot, durván erősíti eleinte a meglévő tüneteket. A mellékhatások nagy része vagy mind elmúlik 4-5 hét alatt.
2019. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!