Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Problémáim vannak, kihez...

Problémáim vannak, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Már igazából évek óta éreztem, hogy folyamatosan szorongok és depressziós vagyok, de még csak nemrég fogtam fel a tüneteim és nagyon elkezdtem aggódni. Mostanában gyre inkább jelentkeztek Paranoiás tünetek is, mint például, hogy valaki figyel. Az a problémám, hogy akármennyire tudom, hogy segítségre lenne szükségem, a szüleim elől titokban szeretném tartani, viszont gyerekkorú vagyok. Van olyan, hogy egy pszihiáterhez egy gyerek is elmehet és kaphat gyógyszert? Vagy mindenképpen szükséges, hogy a szülő is ott, legyen?

Válaszokat előre is köszönöm!


2019. febr. 16. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Először beszélj az iskolapszichológussal, ahhoz nem kell a szüleid engedélye, a problémádon is talán valamilyen szinten tud segíteni, illetve abban, hogy mitévő legyél.
2019. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd föl a lelki elsősegélyt, ott lehet, hogy tudnak javasolni valamit.
2019. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!