Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió ellen?

Depresszió ellen?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök depresszióval.A helyzet csak egyre rosszabb és rosszabb, így változtatni szeretnék rajta.

A szüleimnek elmondtam, hogy szeretnék pszichológushoz fordulni,de ők csak annyit mondtak, hogy anyagilag nem engedhetjük meg magunknak.

Megemlítettem a tb-s pszichológust is. Még nem vagyok 18, így a szülőnek kell egy kérvényt beadnia, erre a szuleim rá is bolintottak, de semmi nem történt ezzel kapcsolatosan.

Iskolapszichologus a sulimban csak papíron van.

A lelkisegely szolgálatot nem merem felhívni.

Megprobaltam elfoglalni magam illetve pozitívan gondolkodni , de egy idő után megint előtört belőlem minden.



2019. febr. 16. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez menj, ő tud továbbirányítani pszichológushoz, ha szükséges.
2019. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Háziorvosodhoz is benézhetsz, ő lehet, hogy tud adni beutalót. Én olyanról még nem hallottam, hogy szülői kérvény lenne szükséges orvosi kezeléshez.

Pozitívan gondolkodást meg nem lehet erőltetni. Pláne egy depressziós embernek.

2019. febr. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!