Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi oka lehet annak hogy egy...

Mi oka lehet annak hogy egy nárcisztikus valakivel évekig párkapcsolatban van, míg mással csak pár hónapig?

Figyelt kérdés
Vagy lehet akivel évekig van párkapcsolatban, ott az eldobás után visszakönyörgi magát a másik? Míg a másik már az első dobás után nem foglalkozik vele?
2019. febr. 18. 15:13
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez is lehet az oka, vagy az, hogy sajnálatból nem dobja ki. Aztán addig húzza, amig őt fogják kidobni.
2019. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nárcisztikus szerintem nem tud sajnálni.
2019. febr. 18. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat: mint az a nevében is benne van - kettőről szól, tehát a nárcisz mellett lévőről is. Lehet, hogy valaki jobban elviseli és szerelmesebb, a másik meg feladja, hogy ez nem megy. A 2. és a 3. kérdést nem értem, de mindegy.
2019. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akivel évekig párkapcsolatban van, valószínű hogy szerelmesebb és/vagy gyengébb személyiség, nem lát a dolgok mögé rendesen. Aki meg csak pár hónapig tűri el, lehet nem annyira szerelmes, vagy jobban résen van
2019. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy egy ilyen személyiségű(zavaros)ember teljesen a hatalmába tudja keríteni a párját, észre sem veszi csak mikor már teljesen tönkretette mind lelkileg, mind idegileg. Utolsó voltam
2019. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!