Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem tudok aludni. Mármint tudom hogy alszok az agyam mégis fenn van. Koncentrálni képtelen vagyok, a hallásom is rosszabbodott. Pedig most tökre sínen volt az életem. Totál tompa vagyok. Párommal ha szexelünk, ha Beteszi semmit nem érzek. Szedtem frontint de attól rosszul vagyok, mindenki meg minden olyan furcsa. Anyám őrültnek néz. Valakinek volt hasonló? 25/l
2019. febr. 19. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Ez nem biztos, hogy depresszió, komolyabb baj is lehet.
2019. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Változott valami életedben, ami az alvásproblémát okozhatta? (bármi, túl sokat gondolkodsz dolgokon stb)?

Valószínű az a helyzet, hogy mélyebb fázisokba nem jut el az alvás, felületes és nem pihentető.

2019. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából lett egy párkapcsolatom, 4 hónapja voltunk együtt amikor ez kialakult
2019. febr. 19. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!