Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavarom...

Borderline személyiségzavarom van érdemes párkapcsolatban maradnom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és most diaszgnosztizálták nálam a betegséget, a párom 23 éves.

Néha tökéletes volt a kapcsolatom, aztán néha maga a pokol számomra a folyamatos színészkedés miatt depressziós lettem, féltem, hogy elhagy ezért én hagytam el ez volt 3 hete de most nagyon hiányzol ő és igénylem a társaságát. Nem tudom merjek e megint bele kezdeni lehet később megint ez lenne.

Megbeszéltük, hogy amíg nem leszek jól nem jövünk össze, de azok évekbe telhetnek én pedig nem akarom elveszíteni őt mert azt mondta vár rám de annyit nem tudná nem csodálom egyébként,hogy nem akar egy beteg emberrel leélni az életét.

Érdemes legalább azt meg várni amúgy egy hónap terápiát és gyógyszereket kapok?



2019. febr. 21. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret, nem fog elhagyni, inkább támogatni fogja a gyógyulásod és ennek ellenére veled akar lenni amikor csak lehet. Ha ez nem így van, sajnos nem szeret téged eléggé.
2019. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen de ezt meg beszéltük, hogy betegen nem vagyok alkalmas a kapcsolatra.

Még nem tudtuk mi a baj, miért nem éreztem a szerelmet és miért voltak, düh kitöréseim.

2019. febr. 21. 13:16
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi véletlen elkuldtem.


*tehát amikor szakítottunk nem tudtuk hogy beteg vagyok.

És ő úgy mond nem tud bennem bízni, ami érthető, azt mondta nem bírna ki még egy szakítást, meg értem ezt de mégis nekem nagyon nehéz dél fogni és elfogadni.

Ha nagyon győzködném akkor szerintem bele menne.

2019. febr. 21. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
(#1 vagyok) Jól értem, hogy egyszer már szakítottatok? Az mi miatt volt? Mert ha csak a betegség miatt, akkor ne hagyjátok el egymást, legyetek együtt, legyen megértő és támogasson.
2019. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen a betegség miatt.
2019. febr. 21. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
(#1) Akkor maradjatok együtt. Ha kigyógyulsz egy boldog élet vár rátok a mostani nehézségek után, amihez előre is sok boldogságot kívánok. A mostani helyzethez pedig kitartást.
2019. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!