Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önbizalomhiány ellen mit...

Önbizalomhiány ellen mit tudok tenni? (reszletesebben lent)

Figyelt kérdés
Évek óta önbizalomhiányban szenvedek, gyakorlatilag nem merek kezdemenyezni egy lanynal sem semmit és ha beszélgetek velük kezdetben akkor is nagyon nehezen és stresszesen megy. Idén leszek 20 éves és gondolom ez is közrejátszott abban, hogy még soha nem volt barátnőm. Az utóbbi időben észrevettem, hogy néha van egy minimális szociális fóbiám is, pedig nem mondanam magam kifejezetten antiszocnak, próbálkozom kommunikációt kezdeményezni többször is. Fiúkkal kifejezetten könnyen megy az ismerkedés, de a lányokkal szörnyű. Teljesen zavarban vagyok majdnem mindig és akivel mar mondhatni, hogy jóba lettem, az esetek 99%-ban beleszeretek. Pszichológus nélkül hogyan tudnék változtatni magamon?

2019. febr. 23. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia nyugodtan írj privátban ha gondolod 22/N van ilyen ismerősöm 28 éves/F
2019. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!