Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-osok! Titeket a...

Borderline-osok! Titeket a személyiségzavaron kívül még mivel diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt depresszióra, szorongásos zavarra, PTSD-re, evészavarra stb.

2019. febr. 24. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Miért kérdezed?
2019. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak érdekel. Én is borderline-os vagyok, ezért kérdezem.
2019. febr. 24. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
"Közepes depressziós epizód" diagnózissal kezeltek félre éveken át.
2019. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Evészavar (anorexia, aztán atípusos bulimia)

(Bipoláris) depresszió...bipolárist azért írom zárójelbe, mivel eddig "csak" depresszió volt, ez csak most jött...

Mielőtt a bpd-t diagnosztizálták volna, volt Egyéb pszichotikus zavar...

2019. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bipoláris affektív zavar, szociális fóbia, generalizált szorongás, atípusos anorexia, átmeneti pszichotikus zavar


fura, hogy ezeket kaptam am. (több különböző orvostól) pl. miért atípusos anorexia? Hánytattam magamat minden evés után, az nem bulímia? És az is érdekes, hogy minden szorongásom a múltamhoz kapcsolódik. Szexuálisan, fizikálisan bántalmaztak biz. emberek, meg a testvéreimet is a szemem láttára. Flashbackjeim vannak, emiatt szorongok közösségben, emiatt nem tudok aludni, félek, hogy újra megtörténik stb. Erről meg semmi nincs a papírjaimon, soha meg se próbálták kezelni ezeket a problémáimat. Csak és kizárólag az "anorexiámmal" kezeltek, merthogy ha nem eszek, akkor a többivel nem lehet foglalkozni. A kedvükért ettem, bent tartottam, hátha akkor kapok segítséget, de miután felhíztam normális súlyra nem foglalkoztak velem többet. :(

2019. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!