Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Mennyi ideig tarthatnak el maximum az antidepresszáns elvonási tünetek?

Keress kérdéseket hasonló témában: antidepresszáns

febr. 26. 13:19  Privát üzenet  

A válasz

az attól függ, én tritticot szedtem és egyik napról a másikra hagytam el.. kiderült, hogy nem volt jó ötlet, eszméletlen durva elvonási tüneteim voltak. fokozatosan kell elhagyni, így lényegében nem lesz. én így csináltam:

2 hét 100 mg a 150 helyett

2 hét 75 mg

2 hét 50 mg

2 hét 25 mg

megjegyzem még így is voltak elvonási tüneteim de egyáltalán nem volt vészes

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 3. 13:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi idő múlva ürül ki teljesen a szervezetből az antidepresszáns?
Antidepresszánsoktól van aki teljesen "meggyógyult"? (Pánikbetegségből, trauma okozta rettegésből, rémálmokból, állandó szorongásból), mik a tapasztalatok?
A Karbamazepin nevű gyógyszernek van nyugtató és izomlazító hatása is, vagy csak sima antidepresszáns és kell mellé nyugtató?
Ha 20 éves koromon különböző antidepresszánsokon, nyugtatókon élek, és alkoholt is szoktam fogyasztani, akkor van esélyem, hogy megéljem a 30-at? 26/F
Scippa 10mg tabletta (napi fel szem reggel) mellett nagy baj, ha megiszok neha egy-egy pohár bort?
Mennyi a maximum frontin mg, ami nem túl káros a szervezetre, de nagyon ellazít?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!