Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra, depresszióra...

Szorongásra, depresszióra gyógyszert szedjek, vagy pszichológus?

Figyelt kérdés
Rendszeresen stresszelek, és fáj a fejem is, kellemetlen érzés tör ki, ha hozzám beszélnek. A beszélőkészségem se megfelelő. Elég egyértelmű nálam, hogy szorongok, és sokan észre is veszik, izzad a tenyerem, zavartság tör ki rajtam. Gondolkodtam a gyógyszeres kezelésnél, de nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet. Szerintetek? 17F

2019. febr. 27. 21:56
 1/3 anonim válasza:
100%
minden más lehetőséget próbalj ki és csak végső esetben gyógyszer. nekem jót tett az edzés. naplóírás. pozitív hangulatú társaság. és pszichológushoz menj először mindenképp. amúgy ha gyógyszer akkor is szakember kell azt felirja
2019. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előbb pszichológus, majd pszichiáter, és ott majd eldöntik a neked való helyes gyógykezelést.

Anyuka gyógyszereit ne kezd szedni magadtól!

2019. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vuk-91 ***** válasza:
Szükség szerint mindkettőt.
2021. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!