Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az hogy ENNYIRE...

Normális az hogy ENNYIRE véresre tépkedem a szám?

Figyelt kérdés

Elég regóta harapdálom,tépkedem a számat,igazaból nem is tudom miért.. csak jó érzés azt hiszem. Igazából már rég nem lepődök meg azon ha valaki szól hogy véres a szám.. mondjuk mások meg szoktak mert ezt igyekszem titkolni mások elől, es a sebeim is gyorsan begyógyulnak.

Na ma átléptem egy bizonyos határt.. addíg tépkedtem hogy teljesen kivérzett a vér pedig lefolyt az államom és le is csöppent.. ennek ellenére nem akarom abbahagyni.. szeretnék segítseget kérni hisz tudom hogy ez nem jó. De iszonyat jó érzés és nagyon jól fáj... kihhez kéne forduljak?



#száj #vér #tépkedés #lip-picking
2019. febr. 27. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem normális dolog, és veszélyes!

Kérd pszichológus tanácsát!

2019. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne csináld ez te, mert leragasztom a szájadat :)
2019. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Bepanthen kenőccsel kenegesd. Én utálom, ha kireped a szám. Undorító is.
2019. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem higy undorító.. mármimt számomra nem az de elhiszem higy másoknak..értitek..
2019. febr. 28. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt csinálom napi szinten, egész nap a számat rágcsálom. 24/N Mániás depresszió
2019. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez nálam ia jelenhet valamit?
2019. márc. 2. 11:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Minimum pszichológushoz menj, lehet, hogy továbbirányít pszichiáterhez. Depresszió és azzal járó önsértés.
2019. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ritka hogy ilyen megértőek itt az emberek, köszi mindenkinek... de nincs pénzem pszichológusra.
2019. márc. 3. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyi én is ingyenes pszichológust próbáltam ki :)
2019. márc. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!