Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan személy akinek...

Van itt olyan személy akinek használt bármit is a pszichológus/pszichiáter?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több tíz éve görgetem magam előtt az ugynevezett lelki terheket, amire jócskán rakódott még az elmúlt években (halál esetek, válás, stb.) Úgy érzem, hogy lassan teljesen nihilista leszek, belül kiégtem. Egyedül a gyerekeim tartják bennem az életkedvet, miattuk nem "exitáltam" még. 43F

2019. febr. 27. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelen. Pszichológushoz jártam, nem volt rövid idő, de teljesen megváltozott a világhoz és önmagamhoz való viszonyom. (Szintén válás után kerültem padlóra, 40 évesen, akkor vágtam bele a terápiába.)
2019. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez jó, ezek szerint van remény. Tudsz ajánlani egy szakembert, aki lehetőleg bp-en rendel?
2019. febr. 27. 23:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a YouTube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatot.
2019. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Több pszichologushoz majdnem mindegyik klinikai pszichológus vol mindkét nem képviselői ill. Pszixhiaterek de nem használt meg amiket adtak az sem de azt mondták szedjem csak akkor is ha a minimum adagnál kevesebb is mellékgatást okoz. Szedem de nincs hatása és sose hallgat meg
2019. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Duhrohamom meg ma is van, de mar nem "olyanok".
2021. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!