Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó pszichiáter Pécsen?

Jó pszichiáter Pécsen?

Figyelt kérdés

Olyan pszichiátert keresek, aki viszonylag fiatal (<45-50 év), és ő is inkább a fiatalokkal foglalkozik. Már ha van ilyen.

Én huszonéves fiú vagyok (közelebb a húszhoz), és egyetemre járok. Motivációs problémáim akadtak, és nem csak tanulás terén, hanem úgy általánosan. Depresszióra is hajlamos vagyok, korábban jártam már pszichiáterhez, aki enyhe depressziót állapított meg, és antidepresszánst is felírt.

Nem szeretnék újra gyógyszert szedni, inkább olyan szakembert keresek, aki enélkül is segít kilábalni az érdektelenségből, és nem a gyógyszerre bízza a piszkos munkát.


Elsősorban olyanoktól szeretnék javaslatokat, akik fiatalabbak, és járnak/jártak már pszichiáterhez.


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2019. febr. 27. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szemelyácz János, az országban a legjobb.
2019. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!