Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mondta azt az orvosom,...

Miért mondta azt az orvosom, hogy ne szedjem az antidepresszánst tovább?

Figyelt kérdés
Felírt nekem pár hete,és 2 hét után abbahagytam,de mondtam neki,hogy jobban vagyok tőle,és mégis azt mondta,hogy ne szedjem tovább.
2019. febr. 28. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ejnye, micsoda orvosok vannak! Biztosan sztk-s volt.
2019. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 2 hétre írta fel. Azt mondta, hogy csak kezdőlökésnek kapom, mert a pszichoterápiától kell meggyógyulnom, nem a gyógyszertől. Szerintem ez elég korrekt hozzáállás egy orvostól (főleg sztk-stól), ú én örültem neki.

Ha nem jársz mellette pszichoterápiára, akkor nem tudom miért.

Pszichiáter írta fel vagy háziorvos? (a háziorvos csak meghatározott mennyiségben írhat fel ilyesmit)

2019. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pszichiáter
2019. febr. 28. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert azt mondtad, hogy jobban vagy. Így már nem kell gyógyszer.

Mondjuk, ha egyébként is abbahagytad magadtól, akkor miért gond, hogy ő is azt mondta, hogy hagyd abba? :DDD

2019. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor szedtem a gyógyszert akkor voltam jobban tőle. Ezt mondtam neki,és orvos utasítására hagytam abba.
2019. febr. 28. 12:17
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert antidepresszánstól 4-6 hét után lehet csak jobban lenni. Ha te 2 hét után lettél jól, akkor nem is az volt a bajod, amit ő gondolt, ezért nem is kell.
2019. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, problémáiddal fordulj inkább pszichológushoz, aki nem fog neked gyógyszert felírni, hanem terápiát tart. Ha jó terapeuta, akkor ennek köszönhetően magától beindulnak az agyadban az öngyógyító folyamatok.
2019. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked is csak megértő igaz barátokra lenne szükséged, akikkel bármit meg lehet beszélni.
2019. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!