Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Szedett valaki scippa antidepresszanst? Velemeny? En nem tudok aludni tole

Tudom hogy elso 2 hetben a legtobb antidepi visszahozza a tuneteket .. 1. Hetnel tartok nem tudok tole aludni.

febr. 28. 18:02  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem nem vált be, csak híztam tőle, meg csomó a hullott tőle a hajam. De segíteni egyáltalán nem segített. Lenyomott, de ugyanolyan feszült voltam. Én nem ajánlom senkinek sem. Bár mint minden ez is embere válogatja kinek mi használ.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 1. 16:39 Privát üzenet
Csomóba hullott a hajam

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 1. 16:39 Privát üzenet
En is most kezdtem el ezt szedni, de kib..sztul rosszul vagyok tole. Hanyinger, remeges. Nagyon rossz. Erdemes ezt igy tovabb szedni vagy mi a sz.r ez??!!

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 4. 13:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na nekem most multak el a mellekhatasok.. iszonyuan szenvedtem tole az elso hetben. Most lesz masodik hete hogy szedem es mar sokkal jobban vagyok! Igen szedd tovabb az eleje sajnos ilyen pokoli de kesobb jobb lesz:)

# 4/4Időpont márc. 5. 15:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyha bipoláris zavarra valakinek egyszerre ad az orvos hangulatstabilizálót, antipszichotikumot és antidepresszánst akkor az egy súlyosabb formája a betegségnek?
Hogyan lehet biztonságosan elhagyni be nem vált SSRI hatóanyagú antidepresszánst (Escitil)?
Miért mondta azt az orvosom, hogy ne szedjem az antidepresszánst tovább?
Érdemes elkezdenem antidepresszánst szedni?
Az antidepresszánst meddig kell szedni hamár 10 hónapja depressziós vagyok?
Mennyi idő után szokta leállítani az orvos az antidepresszánst?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!