Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedett valaki scippa antidepr...

Szedett valaki scippa antidepresszanst? Velemeny? En nem tudok aludni tole

Figyelt kérdés
Tudom hogy elso 2 hetben a legtobb antidepi visszahozza a tuneteket .. 1. Hetnel tartok nem tudok tole aludni.
2019. febr. 28. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, csak híztam tőle, meg csomó a hullott tőle a hajam. De segíteni egyáltalán nem segített. Lenyomott, de ugyanolyan feszült voltam. Én nem ajánlom senkinek sem. Bár mint minden ez is embere válogatja kinek mi használ.
2019. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csomóba hullott a hajam
2019. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is most kezdtem el ezt szedni, de kib..sztul rosszul vagyok tole. Hanyinger, remeges. Nagyon rossz. Erdemes ezt igy tovabb szedni vagy mi a sz.r ez??!!
2019. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na nekem most multak el a mellekhatasok.. iszonyuan szenvedtem tole az elso hetben. Most lesz masodik hete hogy szedem es mar sokkal jobban vagyok! Igen szedd tovabb az eleje sajnos ilyen pokoli de kesobb jobb lesz:)
2019. márc. 5. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen mellekhatasai voltak? Hanyinger volt? Mert en igy is iszonyat szenvedek a hanyingertol es rohadtul nem orulnek ha mèg a gyogyszer rátenne..://
2020. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!