Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Enyhe autizmus jeleit vélem...

Enyhe autizmus jeleit vélem felfedezni magamon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem régebben egy autista tesztet és enyhén annak mutatott. Mit tegyek? Én normális akarok lenni nem fogyi
2019. márc. 2. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogyik mindig szuperintelligensnek gondolják magukat.
2019. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát semmit. Ne légy hipohochnder. Ha meg fekszik a szerep rokkantosítsd le magad de szerintem az nem buli senkinek sem.
2019. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jézusom kitöltöttél egy internetes tesztet és autistq vagy.. remélem viccelsz csak
2019. márc. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az interneten fellehető tesztek nem alkalmasak valódi diagnosztizálásra. Ha csak simán introvertált vagy, kapásból jópár pontot kapsz mind az autista,pszichopata és depressziós teszteken is, akkor is ha semelyik nem áll a háttérben csak jobban szeretsz nyugiban magadban lenni.

Szakember tud diagnosztizálni.


Enyhe autizmussal teljes életet lehet élni, rengeteg enyhe autizmussal élő nem is került/kerül soha diagnosztizálásra.

2019. márc. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, ezt az eredményt nem kell elfogadnod. Az online tesztek nem hitelesek.
2019. márc. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!