Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt rajtam kívül, aki...

Van itt rajtam kívül, aki imád bent lenni a pszichiátrián? 😍 Ti miért?

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

az én személyes véleményem az hogy a pszichiáterek többsége csak egy gyógyszerfelíró-sarlatán, a pszichológusokat jobban becsülöm, ők nem mindenféle szerekkel akarják "megoldani" a problémát.


persze kétségtelen hogy néha nincs más út mint a bogyók, de nem támogatom, de ez csak egy személyes véleményem. :)


EGYÉBKÉNT mert feltűnési viszketegséged van, ha szebben akarom megfogalmazni akkor túlzott igényed van arra hogy figyeljenek rád és foglalkozzanak veled, ennek több oka is lehet, nem feltétlenül a te hibád, de attól még probléma, feltételezem ha oda jársz akkor nem ez az egyetlen és nem is a legnagyobb pszichés problémád.

2019. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ugyanakkora igényem van rá, mint másoknak, csak míg ők kikaparják maguknak a gesztenyét a külvilágban, én nem tudom, rám csak a pszichiátrián figyelnek igazából. Szóval ezzel már le is írtam az én saját "okomat", azért arra kíváncsi vagyok továbbra is, hogy van-e rajtam kívül, aki imád bent lenni !
2019. márc. 3. 19:53
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Ápoló vagy ?
2019. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Dehogy, ápolóként nem szeretnék bent lenni, Isten őrizz!
2019. márc. 3. 20:27
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Èn 2 hètig voltam benn a zàrt osztàlyon, èlveztem :D
2019. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És te miért élvezted, 5-ös? :)
2019. márc. 3. 21:05
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Melyik kórházban vagy?

Én leendő orvosként szintén így vagyok vele :D

Elsőnek meg üzenem, hogy a pszichiáterek munkája messze túlmutat a “bogyók felírásán”.. látszik hogy fogalmad sincsen. A pszichológusok között messze több a sarlatán és a kontár

2019. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Pszichiáterek komoly szakemberek, orvosok akik pszichoterápiákat, csoportterápiákat, művészetterápiákat tartanak és ezek mellett gyógyszerelnek is. A pszichológusok ezzel szemben általában tűsarkús plázacica bölcsészek...
2019. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Pszichiáterek közt is sok az alkalmatlan, de maga a terület is nem túl igényes módszerekkel dolgozik.


Az orvostudományhoz képes a magyar klinikai gyakorlat eléggé le van maradva, nem tudom külföldön milyen a helyzet.

2019. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Én szerettem bent lenni. Utóvégre az utolsó hónapot a dokim csak azért engedélyezte, mert látta, hogy milyen jól érzem magam bent. Aztán örültem hogy végre hazamehetnek, mondjuk így hogy boldog voltam. De azért azért ottani barátokat nem volt könnyű ott hagyni.
2019. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!