Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyebkent megfelelonek...

Ha egyebkent megfelelonek erzem az antidepresszans hatasat, de iszonyatosan hizlal, akkor le kene cserelni?

Figyelt kérdés

Miagenrol van szo, 40 mg este.

Tokeletesen altat, jol is erzem magam tole, de hiztam, es rohamtempoban hizok.

Eddig is elhizott voltam a mentalis betegsegem vegett.

De most meg vegkepp.

Igy lecsereljem a gyogyszert?

A doki csak kitarja a karjat es csovalja a fejet.


2019. márc. 3. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Te nem tudod lecserèlni csak abban az esetben ha a dokid is beleegyezik ebbe. Meg kell vele beszèlni hogy a mellèkhatàsai miatt vàltani szeretnèl.
2019. márc. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De mire?

Ejszakara nem vehetek be ssri mert azok stimulalnak..

A miagen legalabb altat.

Na mindegy ez a gyakorikerdesek is kezd a nullaval egyenlo lenni.

2019. márc. 4. 08:26
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
fuvezz. az is antidepresszans, onmagaban nem hizlal csak ha rad jon a kajafless es jobban fogsz aludni mint barmilyen gyogyszertol. egyebkent meg jarj el sportolni.
2019. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az étel hízlal, nem a gyógyszer. Ha jobban vagy, mozogj, és figyelj arra, hogy mit eszel.
2019. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Micsoda valaszok...

Mar megoldotta a doki..

2019. márc. 4. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem is tudom az etióp éhezők miért nem antidepresszánst kapnak ?

Természetesen a kaja hízlal (vagy a kevesebb mozgás) és természetesen bármikor be lehet venni, mert nem azonnali hatású. Meg egyébként sem pörget, ha van mi ellen dolgozzon.

2019. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaz, viszont az ember legtöbbször az evést az éhségérzet csökkentésére használja. A gyógyszer pedig ezt az érzetet tudja elég nagy mértékben fokozni. Saját tapasztalatomból tudom, milyen érzés tőle folyamatosan enni, és mennyire nehéz ezt kontrollálni. Hogyha most kezdted el szedni a gyógyszert, ez is, mint a többi mellékhatás elmúlhat magától az első hónapban. Ha megmarad viszont érdemes lecserélni, mindegyiknek van általában valami alternatívája ami kis mértékben tér el az alapgyógyszertől és esetleg nem jelentkezik mellette ugyanez a mellékhatás.
2019. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Igen az ehsegerzetet nyomja meg de nagyon.

Abbahagytam a Miagent de az etvagyam azota sem mult el.

Osszesen 30 kilot hiztam 3 honap alatt. Remek.

2019. márc. 9. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna eddig várni! ;) Èn az első +5 kilò után rohantam volna a dokihoz ;) Keső bànat de majd lemegy :D
2019. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!