Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Ha egyebkent megfelelonek erzem az antidepresszans hatasat, de iszonyatosan hizlal, akkor le kene cserelni?

Miagenrol van szo, 40 mg este.

Tokeletesen altat, jol is erzem magam tole, de hiztam, es rohamtempoban hizok.

Eddig is elhizott voltam a mentalis betegsegem vegett.

De most meg vegkepp.

Igy lecsereljem a gyogyszert?

A doki csak kitarja a karjat es csovalja a fejet.

márc. 3. 22:57  Privát üzenet  

A válaszok
Te nem tudod lecserèlni csak abban az esetben ha a dokid is beleegyezik ebbe. Meg kell vele beszèlni hogy a mellèkhatàsai miatt vàltani szeretnèl.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont márc. 4. 00:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De mire?

Ejszakara nem vehetek be ssri mert azok stimulalnak..

A miagen legalabb altat.

Na mindegy ez a gyakorikerdesek is kezd a nullaval egyenlo lenni.

# 2/9Időpont márc. 4. 08:26 Privát üzenet
fuvezz. az is antidepresszans, onmagaban nem hizlal csak ha rad jon a kajafless es jobban fogsz aludni mint barmilyen gyogyszertol. egyebkent meg jarj el sportolni.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont márc. 4. 08:29 Privát üzenet
Az étel hízlal, nem a gyógyszer. Ha jobban vagy, mozogj, és figyelj arra, hogy mit eszel.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont márc. 4. 09:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Micsoda valaszok...

Mar megoldotta a doki..

# 5/9Időpont márc. 4. 14:53 Privát üzenet

Nem is tudom az etióp éhezők miért nem antidepresszánst kapnak ?

Természetesen a kaja hízlal (vagy a kevesebb mozgás) és természetesen bármikor be lehet venni, mert nem azonnali hatású. Meg egyébként sem pörget, ha van mi ellen dolgozzon.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont márc. 4. 20:56 Privát üzenet
Igaz, viszont az ember legtöbbször az evést az éhségérzet csökkentésére használja. A gyógyszer pedig ezt az érzetet tudja elég nagy mértékben fokozni. Saját tapasztalatomból tudom, milyen érzés tőle folyamatosan enni, és mennyire nehéz ezt kontrollálni. Hogyha most kezdted el szedni a gyógyszert, ez is, mint a többi mellékhatás elmúlhat magától az első hónapban. Ha megmarad viszont érdemes lecserélni, mindegyiknek van általában valami alternatívája ami kis mértékben tér el az alapgyógyszertől és esetleg nem jelentkezik mellette ugyanez a mellékhatás.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont márc. 4. 22:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Igen az ehsegerzetet nyomja meg de nagyon.

Abbahagytam a Miagent de az etvagyam azota sem mult el.

Osszesen 30 kilot hiztam 3 honap alatt. Remek.

# 8/9Időpont márc. 9. 19:36 Privát üzenet
Nem kellett volna eddig várni! ;) Èn az első +5 kilò után rohantam volna a dokihoz ;) Keső bànat de majd lemegy :D

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont márc. 9. 22:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Antidepresszánsoktól van aki teljesen "meggyógyult"? (Pánikbetegségből, trauma okozta rettegésből, rémálmokból, állandó szorongásból), mik a tapasztalatok?
Több éven át antidepresszáns, és nyugtatót szedek, szoktam alkoholt is inni, lehet ez káros hatással a mentális képességeimre?
Benzodiazepin (antidepresszáns) által gátlástalanság?
Mennyi idő múlva ürül ki teljesen a szervezetből az antidepresszáns?
Mennyi ideig tarthatnak el maximum az antidepresszáns elvonási tünetek?
A Karbamazepin nevű gyógyszernek van nyugtató és izomlazító hatása is, vagy csak sima antidepresszáns és kell mellé nyugtató?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!