Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség? Valakinek...

Pánikbetegség? Valakinek ötlete amíg nem megyek pszichologushoz/pszichiaterhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, voltak már régen is pánikrohamaim, de mostanában volt egy nagyon durva, azóta félek egyedül lenni, egyedül menni bárhova is, kényszergondolataim vannak, félek, hogy elvesztem az önkontrollt és kárt teszek másban vagy magamban, félek, hogy megőrülök és bezárnak, nagyon rossz ez

2019. márc. 6. 12:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 18/L
2019. márc. 6. 12:08
 2/4 anonim válasza:
mindenkepp menj el mert nem lesz jobb!! Ha sulyosabb vagy rosszul vagy nagyon adnak gyogyszert de az egyeni pszichoterapia segit azt mondjak :)
2019. márc. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Üdv a klubban. Írj rám.
2019. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem vagy egyedül ezzel. Nekem múlt hét óta van egy durva szorongásom, de már régóta küzdök a depresszió tüneteivel. Az én félelmeim más kaliberűek, egyszer volt egy tünetegyüttesem, amitől azóta is rettegés és fokozatos félelem fog el. (látótérszűkület, beszédzavar, szédülés, szem vibrálása) Mindez már majd egy éve van, és csak most kaptam erőt, hogy beszéljek erről orvossal.Mindemellett úgy érzem, nincsenek barátaim, és hogy a családom is ellenem fordult. Fontos, hogy éreztesd magadban, hogy hozzátartozóid szeretnek, bármennyire is érzed másképp. Az én anyám például majdnem kitagadott, mégis azt gondolom, hogy csak neki is sok a hipochondriám, és a fojtonos depresszionatív hozzáállásom mindenhez. Én azt tudom ajánlani, amit én is teszek. Azóta soszor megfontoltam az életmódváltást, rendszeres sportot, egészséges táplálkozást. Pontosan tudom, milyen nehéz, de a pozitív hozzáállás segít a dolgokhoz. Indítsd el a kedvenc filmed, vagy tűzz magad elé egy célt, bármi is legyen. Alkoss, menj el túrázni, vagy főzz, a lényeg, hogy levezesd a feszültséget. Hagyd el ennek a gondolatát, és tudatosítsd magadban, hogy nincs semmi baj ezzel kapcsolatban. Egy ideig ne stresszeld magad, mert azzal csak egésszégügyi állapotodnak ártasz. Sok kitartást, és ha gondolod, nyugodtan írj csak, én meghallgatlak :)


21/F

2019. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!