Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológust, Lélekgyógyászt...

M.Sándorné kérdése:

Pszichológust, Lélekgyógyászt keresek csak Monor, Üllő, Vecsés környékén. Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2019. márc. 6. 13:26
 1/7 Sziszo32 válasza:
Én Üllőn tudok egy nagyon jó szakembert, sajnos már voltam sok helyen a problémámmal, de csak ő tudott nekem segíteni, hála neki!!!! Ez a webcíme: www.segitofigyelem.com Remélem segíthettem, Sziszo! :)
2019. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Sziszo a válaszod. Szimpatikus, bejelentkeztem hozzá!
2019. márc. 7. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen problémával tudott csak ő segíteni? Nem pszichológus, jogosulatlanul használja a terapeuta szót.
2019. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jósnő, "parapszichológus", ezoterikus tanácsadó! Na ne már!
2019. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Segítséget kaptam, éltem vele midegy mi a titulusa, pánikbeteg voltam és segített rajtam! Nem az itélkezést kértem, hanem javaslatokat! Köszönöm!
2019. nov. 25. 10:06
 6/7 FenyesTamas válasza:
Én is azok közé tartozom, akik itt böngésznek segítségért, a hölgyet meglátogattam, nekem bevált és nem jósnő! :)))) viszont a weblapja rosszul van írva, a vége .hu! www.segitofigyelem.hu
2022. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Márpedig gondolkodó ember nem bízza az egészségét egy hazug (terapeutának hazudja magát), köztörvényes bűncselekményt elkövető (kuruzslás - büntetendő) sarlatánra. Ha annyira terapeuta akar lenni ez az illető, mért nem végzi el az arra feljogosító egyetemet? Műtétre is önjelölthöz mész?
2022. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!