Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítsen pls nem...

Valaki segítsen pls nem szeretnék meghalni? (Lent! )

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,5 évesen lettem evészavaros,17 évesen lettem diagnosztizálva anorexiával. Emellé kb egy éve bulimia is társul. Egyre jobban fogyok,egyre kevesebb az erőm.

8x kezeltek itt Pécsen a gyerekpszichiátrián,2x a szigetvári rehabon,2x a felnőtt zárt osztályon és egyszer a felnőtt nyílt osztályon.

A felnőttön első alkalommal mikor súlyos kiszáradással kerültem be még kaptam infúziót,úgy ahogy foglalkoztak velem...

Mikor másodszorra bent voltam 7 napig nem ettem nem ittam és nem érdekelte őket,csak akkor vették észre,hogy baj van,mikor a nyílt osztályon a legnormálisabb doki ügyelt,és bejött hozzám,hogy érzem magam. Akkor 7 nap után kaptam infúziót és csókolom.

Jelenleg borzasztó rosszul érzem magam,minden nagyon reménytelen. Hiába járok pszichiáterhez és pszichológushoz is,nem segít. Gyógyszereket is szedek,de semmi...

Szeretnek ebből kijönni,de egyedül nem megy,a szívem és a verem rossz,mindenem ödémás,amit megeszek kijön.

Ide Pécsre a kórházba nem szeretnek vissza menni,de Pestre sem igazán...nincs ötletem hova forduljak...

Köszönöm a normális válaszokat.



2019. márc. 6. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen segítenék, de ha az a sok orvos nem tudott, én mit mondhatnék?
2019. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Családod?
2019. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Anya próbál de neki sem végtelen az ereje és kitartása sajnos...apám eddig többet ártott mint segített,nincs sehol.
2019. márc. 6. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként testkép zavarod is van? Vagy mi az oka annak hogy nem eszel?
2019. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%

MI az oka a nem evésnek, hányinger, rosszullét?

Nagyon kevéssel kellene kezdened, mert a gyomrod és emésztő rendszered elszokott tőle.

Én egy teljes hétig nem ettem és nem ittam, amikor hasnyálmiriggyel műtöttek és utána csak infúziót kaphattam, hát a gyomromnak kellett jó pár nap, hogy újra hozzászokjon. Egy hét után először egy kanál vízben főzött, enyhén sós krumplipürét ehettem csak. Másnap párolt zöldségeket, párolt csirkemellet.


És legalább 1 hétig mindig hányingerrel küzdöttem, amikor lenyeltem valamit.


Jó lenne legalább multivitamint szopogatnod és nagyon fokozatosan terhelni a gyomrod.


Nem tudom, ezek a tanácsok mennyire hasznosak neked, nekem más volt a helyzetem..

2019. márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A pécsi Klinikát felejtsd el, mert egy nagy sz_r az egész.


Tudom, hogy írtad, hogy nem szeretnél Pestre menni, de fontold meg a SOTE-t mert ott vannak akik kifejezetten az evészavarokkal foglalkoznak.

2019. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Nézed most a Dr Murphy-t? Van benne egy ilyen beteg. Valami agyműtét is szóba jöhet, ami segíthet, olyasmiről beszéltek az előbb.
2019. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én beléptem egy csoportba Facebookon ami segíti az Anorexiásokat, bulémiásokat, stb a gyógyulásban. Azt javaslom, Te is lépj be egybe, mert sokat segít.
2019. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ide írjatok

[link]

Az evészavarok gyakran összefüggnek a családi problémákkal, családterápia is megfontolandó

2019. ápr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!