Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Két-három hónapig szedett...

Két-három hónapig szedett antidepresszáns két-három hetes, fokozatos elhagyását követően tapasztalhat az ember megvonásos tüneteket?

Figyelt kérdés
A pszichiáter szerint amint letettem a gyógyszert, az kiürül, és nem lehet szó megvonásos tünetekről. Nektek mi a tapasztalatotok? Olyanok írjanak, akik hozzám hasonlóan csak nagyon rövid ideig szedtek antidepresszánst, de mivel nem vált be nekik, le kellett tenniük.
2019. márc. 8. 19:20
 1/1 anonim válasza:
Antidepresszánsnál nem tapasztaltam megvonása tünetet.
2019. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!