Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszanstol ti hiztatok...

Antidepresszanstol ti hiztatok? En 30 kilot hiztam 3 honap alatt.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy lehet e vizesedes amit a gyogyszer okoz?

Vagy ez effektive zsir? Ennyit hizni, ez nem normalis.

Mas is hizott?


2019. márc. 9. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Én egy dekát nem híztam. Igaz, pasi vagyok. A kaja hízlal, nem a gyógyszer.
2019. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Megnoveli az etvagyat, ha igy tetszik a kifejezes.

Nem a pasik erdekelnek elsosorban es nem is a kaja hizlal okossagok.

Persze amikor az ember a mely depresszioban csak zabal es zabal, hogy elviselje az eletet, akkor rendkivul megmento es lenyegretoro komment, hogy a kaja hizlal nem a gyogyszer.

Tudod te mennyit kellene ahhoz enni, hogy 3 honap alatt 30 kilot hizzak?

Nonszensz. De koszi a valaszt.

2019. márc. 9. 19:50
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Pedig igaza van. A gyógyszer étvágynövelő, ezért többet eszel, ezért hízol. Nem maga a gyógyszer hízlal, hanem a mellékhatása miatt bevitt kalóriatöbblet.
2019. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és nem híztam. Másfél éve szedem.
2019. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos az 1.-nek igaza van. Minden bántás és személyeskedés nélkül mondom, hogy szeretnéd azt hallani, hogy ó igen a gyógyszer vizesedést okoz, nem tehetsz róla, hogy híztál, stb. Sajnos nem így van. Önmagában a gyógyszer nem hízlal.. De mivel nyugalmat, így étvágyat csinál, az ember jobban, többet eszik, így hízhat. Gyógyszer szedés alatt még jobban oda kell figyelni a súlyra, többet mozogni, stb.
2019. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos mindenhol azt olvasom, hogy pl a Miagen baromira hizlal, etvagyat csinal..
2019. márc. 9. 20:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez a fajta antidepresszáns nagy étvágyat csinál. Kimondottan jó olyan esetekben, ha nem tud valaki enni, és nagyon le van fogyva. Ez sajnos nem víz, és nagyon nehéz, vagy lehetetlen leadni.
2019. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Én azt nem értem, hogyan nem lehet észrevenni már +5 kilónál? Aztán akkor kevesebbet kell enni. Ha még mindig jön fel, még kevesebbet. (Vagy többet mozogni). Ebben mi atomfizika ?
2019. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván észrevette. De gondolom nem jódolgában szedi az antidepresszánst, nyilván vannak komolyabb problémái.
2019. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellèkhatàskènt ekkora mertèkű hìzàst tapasztal ès szeretnè simàn lecserèltèk volna neki egy màsik hasonlò hatàsù gyógyszerre. Èn nem vartam volna +30 ig. Ès igen ez nem vizesedès hanem zsír. Jò sokat ehettèl ha havi 10 kg-t felszedtèl...
2019. márc. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!