Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában nagyon furán érzem...

Mostanában nagyon furán érzem magam, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Talán nem is jó a kategória amit választottam. Vannak barátaim,szeretem velük tölteni az időt, a legközelebbiek meg is hallgatnak ha szükségem van rájuk. A szüleim,azok csak vannak, ők egy más téma.

De (nem nagyon kezdünk mondatot De-vel de mindegy) van amikor csak ülök és elkap az érzés,hogy semmi értelme az életnek. Hogy minek még élünk? Boldogok vagyunk,szenvedünk, aztán a halál után a földi lét minden értelme megszűnik. Nagyon zavaró belső üreséggel jár ez az egész,és nem tudok semmit tenni ellene. Van amikor csak elsírom magam,van amikor inkább alszok,hogs elmúljon,de egyik sem segít igazán. Lehet ennek valami oka? 16/L



2019. márc. 10. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Raersz. Unalmas az eleted.
2019. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néha nekem is eszembe jut és borzasztó rossz... Ilyenkor gondolj a környezetedben lévőkre (rokonok, barátok) hogy miattuk is itt kell lenned egy ők szeretnek. Ilyenkor engem ez kihúz ebből a rossz állapotból. De néha én is csak sírok míg el nem fáradok...
2019. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az élet értelmén gondolkodsz, mert elég felnőtt vagy már hozzá. Vannak, akik rá is jönnek, hogy mi az értelme. Neked is sikerülhet! :)
2019. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!