Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon igaza van hogy hormonok...

Vajon igaza van hogy hormonok okozzák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 17 éves lány vagyok. Tavaly augusztusban történt, hogy egyszer( azóta hála istennek többször sem) pánikroham tört rám. A történtek óta nagy sok dolgon gondolkodom, mint pl azon hogy félek attól, hogy meghalok vagy valamilyen betegségem lesz illetve azon hogy ez bármelyik családtagommal megtörténhet.

Édesanyám elvitt egy kineziológushoz, aki azt mondta egyértelmű hogy a hormonoktól van.

Mit gondoltok igaza lehet?


2019. márc. 10. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Kerüld el azt a kineziológust, inkább nézd meg ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo&t=152s

2019. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Én pánikbeteg voltam, semmi köze nincs a hormonokhoz, annál több a mélylélektanhoz. Inkább pszichológushoz kellene fordulnotok! Én is elkövettem azt a hibát, hogy kineziológushoz fordultam pánikbetegséggel. Sokkal rosszabb lett! Utána szerencsére már valódi szakemberhez fordultam (pszichológushoz), ő kihozott belőle. Jópár éve nem volt rohamom, pedig korábban elég súlyos volt!
2019. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!