Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Mennyire normális a felhangolt állapot?

Nem rég mentem keresztül egy nehezebb időszakon és mióta kimasztam a gödörből csak pörgök. Nagy terveim, céljaim vannak melyekért kűzdök és nem tudok megulni egyhelyben mindig tennem kell valamit mindig forog az agyam rengeteg ötletem van. Ez mennyire normális? Kicsit megijeszt hogy pár hete még az otthonomat is nehezemre esett elhagynom most meg..

Boldognak érzem magam de egy kicsit mintha túlságosan is pörögnek. Ez mennyire normális?

Keress kérdéseket hasonló témákban: depresszió, bipoláris zavar, boldogság, pörgés, cél

márc. 10. 21:45  Privát üzenet  

A válaszok
Semennyire, ez a bipoláris depresszió mániás szakasza. De el fog múlni.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 10. 22:13 Privát üzenet

Nem kell mindig minden hangulatváltásban valamiféle "betegség"-et belelátni!

Egyszerűen lehet az időjárási viszontagságok következménye is. A bioritmus váltakozása pedig nem egy túlságosan kiszámítható dolog.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 14. 05:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális állapot az, hogy 2 héttel bölcsességfog műtét után is nagyon fáj ha nyitnom kell a számat evésnél? Elszúrtak valamit, vagy ez belefér még?
Ez normalis allapot? Mi a normalis?
Ez egy konkrét probléma, esetleg összetett, vagy normális állapot?
Pszichológiailag az milyen állapot, ha minden normális inger untat és a szélsőségek felé sodródok?
Ha mindig nagyon szomorú vagyok de nem csak úgy hanem bizonyos dolgok miatt, akkor depressziós vagyok vagy teljesen normális állapot?
Lányomnak felszúrták tegnap a fülét, de nem folyik illetve azóta sem mulik a lázas állapot. Normális a láz azóta is?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!