Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha tegyük fel...

Mit csináljak ha tegyük fel nem fog feliratni altatót a pszichiáter?

Figyelt kérdés
Eddig Parnassant szedtem altatóként de az nem használt. Az a gyógyszer skizofréniára való. Nagyon nyugtalan vagyok. Nem tudok aludni. Ez a nyugtalanság már több napja van. Volt egyszer egy éjszakám amikor szemmozgásom volt, leizzadtam, volt fokcsikorgatás. Paraszomniára gyanakszom de ez csak egyszer volt. Már az öngyilkosság is átment a fejemben. Holnap megyek a pszichiáterhez remélem tud fogadni, nincs időpontom.
2019. márc. 11. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Citromfű tea? Vannak még magneB6 álom pl, vagy a többi hasonló nem gyógyszer, de nyugtató gyógynövénytartalmú. Pontosan miért mész pszichiáterhez? A nyugtalanság miatt? A doki úgyis gyógyszert fog felírni, ami nem oldja meg a problémás, csak elnyomja a tüneteket.
2019. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amiket te felsoroltál a gyógynövénytartalmú dolgok azok nem hatnak rám. Igen a nyugtalanság miatt megyek pszichiáterhez. Csak aggódom hogy mi van ha nem fog felírni altatót ami nem gyógynövénytartalmú.
2019. márc. 11. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd, semmi közöm hozzá (bár ez egy titkos oldal, senki kiléte nem derül ki) de az embernek van magánéleti, munkahelyi stb problémája. Ezekre kell megoldást találni. Tudom, mert én is szedtem többféle szorongáscsökkentőt, nyugtatót, altatót, de engem tönkretettek.
2019. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem nincs állásom. De sajna sokat töltök gép előtt pedig olvasok könyvet meg futok. Csak az a baj hogy nem tudom hogy milyen megoldást találjak. Talán kevesebbet gépezzek. Oké csak akkor mit csináljak mert nincsenek haverjaim akikkel tudnék találkozni. Meg nincs olyan tevékenység ami lefáraszt talán ez a baj. Igen mert voltam kondiban és amikor kijöttem a kondiból azaz végeztem a konditeremben tele voltam energiával.
2019. márc. 11. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Járj többet sportolni. Facebookon van egy csomó túrázó csoport. Minden héten írnak ki túrakat, ingyenesek és bárki mehet. Ott megismerhetsz új.embereket, elfáradsz a termeszet meg nyugtató hatású. Keress rá és csatlakozz.
2019. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült feliratni altatót, és váltottam Ripedonról Parnassanra, és kevésbé vagyok nyugtalan. Lehet fogok rendelni szobabiciklit.
2019. márc. 12. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
A bicikli jó ötlet. De a szabadban biciklizni még jobb ötlet. Az altatót meg próbáld csökkenteni, mert te is tudod, hogy egyre több kell, hogy hasson. Autogén tréning is segíti az alvást. Tanuld meg!
2019. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!