Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki volt öngyilkossági kísérle...

Aki volt öngyilkossági kísérlet miatt pszichiátrián milyen volt?

Figyelt kérdés
Valamint azzal mi történik aki szökést kísérel meg ?
2019. márc. 11. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
A te érdeked, hogy ott legyél. Ha nem vagy zárt osztályon akkor bármikor fogod magad és elballagsz onnan. Ez nem börtön és te nem fegyenc vagy. Amúgy tele van kattant emberrel, nem olyan hely, ahová az ember vágyik. Hidd el.
2019. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Zárt osztályra raknak, nem tudsz szökést megkísérelni, mert minden be van zárva, lakatolva, vasból van, stb. Ja, én nem amiatt voltam, csak más miatt, a szobatársaim voltak kísérlet miatt, de igazából ugyanaz történt bent mindenkivel. Kapsz egy dokit, aki ha éppen úgy tartja kedve, vagy futja az idejéből, akkor rádnéz, vált veled pár szót, ír fel neked gyógyszert, amit aztán kötelezően szedned kell, amíg bent vagy. Kell beszélned pszichológussal is, vesznek fel veled teszteket is. Ha valaki ezeket megpróbálja megtagadni, akkor igazából nem tudom, mi történik, olyannal én sose találkoztam. Egész kedvesek voltak egyébként a nővérek, de még a takarító személyzet is. A budi undorító, papír nincs, a kaja átlagos, amúgy semmi extra, döglik meg unatkozik mindenki egész nap. Ha jó csapatot fogsz ki, egész jókat lehet beszélgetni. Persze szabad bent olvasgatni, vagy ilyesmiket, de nekem ezekhez nem volt energiám, mikor bent voltam, de ahogy elnéztem, másoknak se nagyon. Mindenki csak lézeng, téblábol.
2019. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ismerős tervezgetett szökést,de lemondott róla közben,de érdekelt mi történt volna vele ha megszökik.
2019. márc. 11. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kíséreltem meg,valószínűleg sikerült volna,ha nem mentenek meg,pont másodperceken múlott,hogy sikerüljön,aztán bevittek a zárt osztályra,ott volt egy lány aki szintén öngyilkosságot kisérelt meg,és megszökött mert nyitva hagyták az ajtót. Igaz nem ment el sokáig,mert visszahozták,és leszíjazták.
2019. márc. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én voltam két hetet a zárton, de nem olyan mint sokan elképzelik. Nincsenek bekattant emberek, akik arra a pillanatra várnak, hogy mást bántsanak. Én öngyilkossági kísérlet miatt voltam ott. Azon kívül még vagdostam magam.
2020. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!