Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Viselkedett már veletek...

Viselkedett már veletek megalázóan pszichiáter?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi történt?

2019. márc. 12. 22:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%

Nekem azt mondta, hogy ha a barátaimat sem hagyom szóhoz jutni (mint őt), akkor ne csodálkozzak, hogy nincsenek barátaim :)

Hát igen, asszem, lyukat beszéltem a hasába. :)))

2019. márc. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Megkérdezte hogy mindig így nézek-e ki... basszus egy szót nem szóltam de már ezzel jött. Semmi háttérsztori nem volt, első időpont kb. 2.percében mondta ezt
2019. márc. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Én abszolút megalázva éreztem magam, amikor a megbeszélt időpontra elmentem, a nő meg közölte, hogy bocs, de véletlenül egy másik betegének is ugyanezt az időpontot adta meg, elnézte, úgyhogy én jöjjek máskor... És nem indokolta meg, hogy kettőnk közül miért pont én vagyok az, akinek máskor kell jönnie. Gondolom, valami "csókos" volt a másik páciens.
2019. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Velem egy bizonyos dr ambrus éva volt egy roh@dék, azt se érdemli meg, hogy nagy betűvel írjam le a nevét. Bp 17. ker. Kerüljétek el messzire. Rengeteg beteg panaszkodik rá és mégis azt hiszi, bármit megtehet. Döbbenetes.
2019. márc. 13. 21:01
 5/20 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Kerdezo!

Konkretabban mit tett, amivel megalazott?

Le tudnad irni?

Koszonom szepen!

2019. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Engem is érdekelne mit tett, merthogy hozzá járok és eddig nem volt rá panasz. Ha leírnád azt megköszönném.
2020. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
A héten történt hogy nem volt az orvosom és Ambrus Évához kerültem. Azt mondta “felfordul magától a gyomról”. Mindezt azért, mert nem ültem le a székre. Első és utolsó találkozásunk volt. Ilyen undorító emberrel még nem találkoztam.
2021. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

#7

Ilyet valóban nem mondhat pszichiáterként!

Tudom utólag és stressz nélküli helyzetnem könnyebb "okosnak" lenni, de hirtelen ez jutott válaszként eszembe:

"Sajnálom, hogy ilyen gyenge gyomrú! Adjak zacskót?" :D

2021. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
47%

Nemrég költöztünk a kerületbe, előtte a másik kerületbe jártam. Egyféle gyógyszert szedek, minden oké, mindig megkaptam a receptet 3 hónapra. Mióta hozzá kerültem, havonta kell elzarándokolnom a gondozóba, ahol minden egyes alkalommal felidegesít valamilyen megnyilvánulásával. Ezek apróságok, de amúgy olyan nyugodt életem van, viszont neki mindig sikerül kihoznia a sodromból.

Amikor először voltam nála, kérte, hogy meséljek magamról én meg elmondtam a kórelőzményeimet. Utána a papíron alá kellett írnom, hogy engem sokat foglalkoztat a betegségem. Nem tudom, hogy miről kellett volna beszélnem, hogy mit főztem a hétvégén? Na szóval bosszantó egy nőszemély, egyáltalán nem egyezik a rezgésszámunk. És hát azóta én is csak annyit mondok a hogy vagyok kérdésére, hogy Jól, minden rendben.

2021. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
Fura dolgokat írtok. Én is hozzá járok. Sosem kérte, hogy meséljek. Megkérdezi, hogy vagyok, vannak-e panaszaim. Amikor van panaszom, elmondom, és segít. Sosem kellett mesélnem a betegségeimről.Sosem hallottam tőle olyat, hogy "felfordul magától a gyomrom". Nem lehet, hogy ezt csak ti gondoljátok?
2022. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!