Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Yarocen antidepresszánsról...

Ágnes36 kérdése:

Yarocen antidepresszánsról kinek milyen tapasztalatai vannak? Alvászavarra kaptam.

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 2 napig szedtem, abbahagytam, mert nyugtalan láb szindróma mellékhatás miatt nem tudtam aludni. De több ismerősömnek bevált.
2019. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
alvászavarra nem javaslom.. az egy antidepresszáns, a rájuk jellemző mellékhatásokkal: hízás, libidócsökkenés, émelygés, rosszullét stb. alvászavarra vagy nyugtatót vagy altatót szedj, ezeket természeten viszont nem lehet napi szinten szedni. javaslom a valdoxant. ez antidepresszáns, bár ennek ellenére szinte csak az alvásra van hatással.
2019. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen jól tudom hogy ez egy antidepresszáns...de nem én kértem hanem az orvosom írta fel. Egyébként 2 hétig sikerült szednem, az alvászavaromat nem oldotta meg, ellenben borzasztóan szorongtam tőle. A nyugtatók se jöttek be, azoktól sem tudok aludni. Sőt, volt olyan hogy altatóval is csak 2-3 órát. Köszönöm szépen azért a hozzászólást, rá fogok kérdezni az orvosomnál a másik gyógyszerre.
2019. ápr. 12. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg még a zolpidem nevű altatónak adhatnál egy esélyt. máshogy hat mint a hagyományos altatók. elég jellegzetes, sajátos hatása van.
2019. ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A zolsana nevű altatóval kezdtük, úgy tudom az zolpidemet tartalmaz. Kezdem elveszíteni a reményt...
2019. ápr. 21. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha altató, akkor a Stilnox. A zolpidem a hatóanyaga, eredeti készítmény, nem generikum, mint a fent említettek. Az ára húzós, de pl. én 30 év után úgy tettem le, hogy egyik nap bevettem, a másik nap már nem, szóval nem okozott függőséget. Nekem a fent említettektől olyan rémálmaim voltak, hogy azt hittem, megőrülök. A Stilnoxnak ugyanakkor semmi kellemetlen mellékhatása nem volt.
2021. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!