Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés
Ágnes36 nevű felhasználó kérdése:

Yarocen antidepresszánsról kinek milyen tapasztalatai vannak? Alvászavarra kaptam.

Keress kérdéseket hasonló témában: Yarocen

márc. 13. 08:15  Privát üzenet  

A válaszok
Én 2 napig szedtem, abbahagytam, mert nyugtalan láb szindróma mellékhatás miatt nem tudtam aludni. De több ismerősömnek bevált.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 13. 12:48 Privát üzenet
alvászavarra nem javaslom.. az egy antidepresszáns, a rájuk jellemző mellékhatásokkal: hízás, libidócsökkenés, émelygés, rosszullét stb. alvászavarra vagy nyugtatót vagy altatót szedj, ezeket természeten viszont nem lehet napi szinten szedni. javaslom a valdoxant. ez antidepresszáns, bár ennek ellenére szinte csak az alvásra van hatással.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 11. 13:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen jól tudom hogy ez egy antidepresszáns...de nem én kértem hanem az orvosom írta fel. Egyébként 2 hétig sikerült szednem, az alvászavaromat nem oldotta meg, ellenben borzasztóan szorongtam tőle. A nyugtatók se jöttek be, azoktól sem tudok aludni. Sőt, volt olyan hogy altatóval is csak 2-3 órát. Köszönöm szépen azért a hozzászólást, rá fogok kérdezni az orvosomnál a másik gyógyszerre.

# 3/5Időpont ápr. 12. 08:29 Privát üzenet
esetleg még a zolpidem nevű altatónak adhatnál egy esélyt. máshogy hat mint a hagyományos altatók. elég jellegzetes, sajátos hatása van.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 12. 10:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A zolsana nevű altatóval kezdtük, úgy tudom az zolpidemet tartalmaz. Kezdem elveszíteni a reményt...

# 5/5Időpont ápr. 21. 11:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Zoloft gyógyszert aki szed/szedett milyen tapasztalatai vannak? Mellékhatások?
Mi a véleményetek az olwexya antidepresszánsról? Aki szedi, kérem az írjon főként
Mi a véleményetek az Escitil antidepresszánsról?
Antidepresszánsról tapasztalatok?
Valaki szedett már Rilexet és Brintellixet együtt? Mik a tapasztalatai?
Dulsevia antidepresszánsról tapasztalatok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!