Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megittam délután az extra...

Megittam délután az extra erős kávét! Akkor most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok, mert a párkapcsolatom véget ért.

Tvzni uncsi, meg itt olvasgatni is. Már a gépezést is meguntam. Unalmas az egész.. Mit találhatnák ki ilyenkor?



2019. márc. 13. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a haverokkal sörözni.
2019. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam a haverokkal is csak a baj van.. Inkább itt nézem az ablakomból a furcsa felhőket tovább.. Most már talán előbb utóbb elálmosodok :)
2019. márc. 14. 00:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor igyál sört egyedül :D Amúgy meg menj ki sétálni, hallgass zenét, nem tudom, miket szeretsz. Én pl. matek / logikai feladatokat szoktam keresni a neten és azokon gondolkodni, az elterel teljesen. Vagy idegen nyelvet gyakorlok. De én ezeket szeretem és élvezem, szóval nem arra gondolok, hogy álljál neki "tanulni", úgy kényszeresen, vagy valami. Van, aki mondjuk színezni szeret, vagy kézműveskedni.
2019. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kávétól nem lesz semmi bajod. Csinálj valamit, amit élvezel, nézz sorozatot, stb.
2019. márc. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!