Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Megittam délután az extra erős kávét! Akkor most mit csináljak?

Egyedül vagyok, mert a párkapcsolatom véget ért.

Tvzni uncsi, meg itt olvasgatni is. Már a gépezést is meguntam. Unalmas az egész.. Mit találhatnák ki ilyenkor?

Keress kérdéseket hasonló témában: unalom

márc. 13. 19:49  Privát üzenet  

A válaszok
Menj el a haverokkal sörözni.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 13. 21:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nálam a haverokkal is csak a baj van.. Inkább itt nézem az ablakomból a furcsa felhőket tovább.. Most már talán előbb utóbb elálmosodok :)

# 2/4Időpont márc. 14. 00:52 Privát üzenet
Akkor igyál sört egyedül :D Amúgy meg menj ki sétálni, hallgass zenét, nem tudom, miket szeretsz. Én pl. matek / logikai feladatokat szoktam keresni a neten és azokon gondolkodni, az elterel teljesen. Vagy idegen nyelvet gyakorlok. De én ezeket szeretem és élvezem, szóval nem arra gondolok, hogy álljál neki "tanulni", úgy kényszeresen, vagy valami. Van, aki mondjuk színezni szeret, vagy kézműveskedni.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 14. 11:58 Privát üzenet
A kávétól nem lesz semmi bajod. Csinálj valamit, amit élvezel, nézz sorozatot, stb.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 15. 02:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Délután rám jön extra almossag gyengeség, mitől lehet?
Megbizhato a valentin terhessegi teszt? Pontos 28napos ciklusom van, ma a memvart napjan reggel facelle extra halvany pozi, delutan valentin teszt jobban lathato de meg halvany...
Sikerülhetett? Vasárnap délután voltunk együtt és tegnap azaz kedden volt extra kétcsikos az ovu teszt. Szóval gondolom ma reggel tájt repedhetett meg a tüsző.
Ha az one step holnap reggel extra halvány 2 csíkos lenne, akkor a predictor early kedd délután kimutatná a babát?
Milyen növényt javasoltok balkonládába, aminek virágja is van, nem extra kényes, és nem muskátli? Délután végig süti a nap.
Ma vagyok a 9. dpo-n. Csináltam reggel egy terhességi tesztet és extra halványan, de pozitív lett. Most délután megismételném a tesztet. Előtte igyak kevés folyadékot? Van arra...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!