Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok eljutni egy...

Hogyan tudok eljutni egy pszichológushoz? Érdemes lenne?

Figyelt kérdés

-Voltak hibák az életemben,amiken folyamatosan (évek elteltével is) rágom magam, ami sajnos nagyon gyakori , illetve ha van egy jó napom és eszembe jutnak ezek a rossz dolgok,akkor máris rossz lesz a kedvem

-nagyon félek a családtagjaim halálától

-bármilyen férfivel beszélek, van egy amolyan megfelelési kényszerem

-nem tudok idegenek előtt enni, inni ,főleg ha magam vagyok, mert akkor inkább szomjan halok. Ez is akkor a legjellemzőbb, ha férfiak vesznek körül

-boltban félek egészségtelen dolgot venni (ha pl anyukám megkér rá), már az is kínos ha csak ránézek a chipsekre

-folyamatosan szerelem iránti vágyat érzek, legtöbbször a jóval idősebb férfiak tetszenek meg

-kb 2 éve nagyon sokat koplaltam és lefogytam nagyon sok kilót,hánytatni is próbáltam magam

-mindig próbálok hozzászólni egy adott témához, hogy okosnak tűnjek, viszont ha beszélek és rám is figyelnek akkor vörösödök és dadogok

-nem vagyok vegán,de bűntudatom van, ha állati eredetűt eszek, viszont ha próbálok olyan életmódra váltani, akkor egyszerűen nem bírom tartani


+nagyon sok dolog van,de leginkább azt szeretném, ha el tudnám valakinek mondani az ilyesféle "gondjaimat" és ő tanácsot adna rá. Magam sem tudom, hogy ezek a dolgok miért alakultak ki.



2019. márc. 13. 20:30
 1/3 A kérdező kommentje:
A 2 éve történő koplaláshoz annyit hozzátennék,hogy kb 1-2 hét alatt 8 kilót (ami nem olyan sok, szóval rosszul fogalmaztam) de azóta az bőven vissza is jött
2019. márc. 13. 20:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress magadhoz való barátot, vagy barátnőt. Hidd el sokat segítene neked.
2019. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb pszichologus magánpraxisban, pénzért rendel. Látogasd meg a háziorvosodat, vagy az iskolaorvost, ők tudnak segíteni
2019. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!