Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok?

Skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés
Állandóan idegennek érzem a saját testemet,nem tudom felismerni saját magamat a tükörben,vagy csak nagyon nehezen. Vannak néha olyan időszakaim,amikor kiesnek dolgok,tehát nem tudom,hogy hogyan kerültem egyik helyről a másikra. Az idő érzékelésem is zavaros,mert folyamatosan változik az óra,ha ránézek. Gyakran rémálmokkal küszködök,alvás zavaraim vannak,tehát nem tudok felkelni. Gyakran vannak öngyilkos gondolataim is. Nagyon zavaró. Történtek velem olyan dolgok a gyerekkoromba,amit nem tudok feldolgozni. Néhányra meg már nem is emlékszem. Az orvosomnak nem mondtam el,mert nem akarok skizofrénként élni egy életet, bár nem nagyon tudok így.
2019. márc. 14. 09:03
 1/3 anonim válasza:
Amennyiben igaz amit leírtál, sürgősen kezeltetned kéne magad. Szakember jól tud ezen segíteni. És ha valóban skizofrén lennél, akkor most is az vagy,így élsz, csak épp nincs róla papírod. A helyzet szinte ugyanaz, mintha esetleg lenne róla papírod. Ha szakemberhez fordulsz csak javíthat a helyzeteden/mindennapjaidon. Ha elmész orvoshoz, csak nyerhetsz rajta.
2019. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha vsn egy kamerád szanj rá egy napot.

Kamera reggel bakpcsol, szobadban maradsz egész nap.

Vesz a kamera.

Majd másnap visszanezed mit látsz.

2019. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább deperszonalizációs zavarnak tűnik. De mindenképpen szakember kell.
2019. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!