Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Mit csináljak ha gyűlölöm az életemet?

Egyszerűen undorodom saját magamtól,nem tudom saját magamat elfogadni. Nem mindenkinek való az élet,főleg nekem nem. Már rég öngyilkos lettem volna,ha nem élnének a családtagjaim. Nem akarok nekik fájdalmat okozni,ezért nem tettem még meg. önpusztító életet élek,gondolok itt az önsorsrontásra,direkt elrontottam az életemet,és nem bánom.

márc. 15. 19:20  Privát üzenet  

A válaszok
nem vagy egyedül

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 15. 19:22 Privát üzenet
Vagy változtasd meg, vagy vegyél 2 méter kötelet a Praktikerben.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 15. 19:23 Privát üzenet
Ez nagyon vicces boccs 😁😃🤣 komolyan vannak ilyen hülyék is a Földön? Egy Darwin díj mindenképpen jár neked.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 15. 19:40 Privát üzenet
Ha nem bánod, akkor minek akarsz öngyilkos lenni?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 15. 20:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha teljes szívemből gyűlölöm istent, és az életemet, akkor mi lesz?
Gyűlölöm magam, és az egész életemet! Mit tegyek?
Gyűlölöm az életemet, mit tehetnék?
Gyűlölöm a jelenlegi életemet, egyszerűen mindennel elégedetlen vagyok. Hogyan tudnék mindenen változtatni?
Gyűlölöm hogy más akarja irányítani az életemet. Mit tehetnék?
Gyűlölöm az apámat, csak megkeseríti a már amúgy is szörnyű életemet, szerintetek mit csináljak ezzel az emberrel?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!