Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem elkezdtem butulni,...

Úgy érzem elkezdtem butulni, az agyam nem működik megfelelően, mi ez és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Szóval : nem bírok összetetten gondolkodni, akadozva megy a beszéd, nem bírok rendesen fogalmazni, kifejezni a gondolataimat, a memóriám abszolút rossz lett (pl. nem jutott eszembe, miért kellett szervízbe vinnem az autóm 2 napja...)

Nagyon megijedtem. Nagyjából ez a felállás 2 hete kezdődött. Elkezdtem vitaminokat szedni, kifejezetten olyanokat, amelyek az agynak tesznek jót. Pl. Halolajas kapszula, magnézium c-vitamin kombó, b-vitamin komplex, glukozamin sulfát. (Ezek mellett vasat is.)


Alapjáraton kiegyensúlyozott személyiségek van, pozitív vagyok, nincsenek nagy gondjaim az életben, elégedett vagyok. Tehát ezek alapjan kizárt, hogy valami pszichológiai probléma lenne.


Remélem tud valaki segíteni!


Előre is nagyon köszönöm a valaszt! :)



2019. márc. 16. 16:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, telefonról írtam.
2019. márc. 16. 16:10
 2/12 anonim ***** válasza:
és hány éves vagy? nem mindegy, hogy 20 vagy 60
2019. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan régen töltöttem a 26-ot.
2019. márc. 16. 16:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted, vegyél ki 1 hét szabit és pihenj. Ha nem múlik el, vagy rosszabbodik, akkor doki!
2019. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :) Igazából a héten már vettem ki, csak egy napot dolgoztam.
2019. márc. 16. 16:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy valamilyen vitamin hiány lehet, itt a tél vége, ami mindig megtépázza a szervezetet.
2019. márc. 16. 16:22
 7/12 anonim válasza:

Marijuanat fogyasztottal? Vagy barmi mas drogot, belertve a gyogyszertari drogokat, pl Xanax. Ha te pozitiv vagy meg kiegyensulyozott akkor ketlem hogy Xanaxot szedtel volna... De azert rakerdezek.

Milyen gyakran iszol?

Nekem is igy volt mikor egy heten 3x ittam, munka utan, nem reszegre csak par sort, es rogton romlott a memoriam meg makogva beszeltem... rendszeresen ittam, de reszeg nem voltam soha, es mint utolag kiderult annyi is eleg volt hogy problemakat okozzon.. Nem mindenkire ugyan ugy hat.


Mindenkepp lasson orvos szerintem, mert akar komoly problema is lehet, de lehet akar tenyleg vitaminhiany, faradsag stb..

2019. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor nem írom le hogy miilyen betegségek lehetnek....csak simán menj orvoshoz
2019. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy leírod, kicsit komolyabbnak tűnik, mint egyszerű vitaminhiány. Pláne ha nem vagy kimerült vagy kimondottan stresszes sem. Én mindenképpen megkérdezném a háziorvost, mit tanácsol. Talán elküld laborra, akkor legalább tudni lehet, milyen vitaminokat szükséges pótolnod.
2019. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mentek a zöld kezek (mindenkinek)!


Nem iszom egyáltalán, nem élek drogokkal, sem fűvel, gyógyszert sem szedek. Szóval ezek nem okozhatják.


Ha nem múlik el egy héten belül, akkor elmegyek orvoshoz.


Esetleg okozhatja, hirtelen életváltozás? Most ez hirtelen ugrott be.

Egy éve élek külföldön.180 fokos fordulat állt be minden téren. Más munkám van, más emberek, nincs itt a családomból senki sem. (Nem foglalkoztam ezekkel a tényezőkkel, mert tényleg nagyon jól és boldogan elvagyok, emiatt eszembe sem jutott.)

2019. márc. 17. 01:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!