Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehetett pánikroham?

Ez lehetett pánikroham?

Figyelt kérdés

Tegnap délutáni alvásból ébredtem fel, mikor nagyon erős szorongás kapott el. Aztán éreztem, hogy hánynom kell, kimentem a mosdóba, de semmi nem történt... a szívem úgy vert, mint az őrült, és folyamatosan levegőért kapkodtam, azt hittem, megfulladok, rettegtem a hányástól, képtelen voltam normálisan lélegezni, attól féltem megfulladok

végül hánytam is kicsit, de nagyon soká csillapodott az inger és a zihálás is, teljesen leizzadtam, a kéz- és lábfejeim zsibogtak, alig éreztem őket, és annyira elfáradtam, hogy leültem a kanapéra, és minimum 1 óráig fel sem bírtam kelni onnan, teljesen kiszállt belőlem az erő

azóta nem történt semmi, tehát betegség kizárva, és sima gyomorrontás sem szokott ilyen durva lenni... nem szeretnék magamnak semmit beképzelni, de egyszer már történt velem ilyesmi ezen kívül, úgyhogy érdekelne, hogy ez az-e, aminek gondolom

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. márc. 16. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
elég valószínű, igen
2019. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:/ érdemes erről beszámolni a pszichológusnak/pszichiáternek, akihez járok? vagy ne törődjek vele, amíg nem ismétlődik meg?
2019. márc. 16. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, feltétlenül szóljál róla. Nálam így kezdődött a pánikbetegség, ami aztán szépen kifejlődött, és kórházba is juttatott.
2019. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

te jó ég:(

sajnálom. azért erősen remélem, hogy nem ismétlődik meg, de a következő alkalommal elmondom a pszichológusnak. most is félek, hogy "visszajön", nagyon durva érzés volt

2019. márc. 16. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rosszból de mire vársz? Ha eleve van egy normális szakembered, akihez jársz, szerintem meséld el mi volt, jobb az ilyet minél előbb, hidd el.
2019. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 hét múlva megyek a pszichológushoz, akkor mindenképp beszámolok róla. köszönöm a válaszokat, kellett a megerősítés
2019. márc. 18. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkep szamolj be rola. Nekem egyebkent ugyan ezekkel antunetekkel volt etelmergezesem. Az a kedvezobb eset ugy gondolom ami nekem volt. Utanna kell jarni mi okozta nem szabad felvallrol venni.
2019. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!