Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdjek? Érdemes visszam...

Mihez kezdjek? Érdemes visszamenni az orvoshoz? De a gyógyszer csak a tünetet csillapítja úgyis.

Figyelt kérdés

2017-ben lettem pánikbeteg, amit szorongás váltott ki. Azóta szedtem gyógyszert. Most már pár hónapja nincs gyógyszerem, és utoljára tavaly nyáron voltam a pszichiáternél. Azonban megint mióta nem szedem a gyógyszert újra jönnek elő a pánik gondolatok, rosszulétek.

Fáj a fejem, halálfélelmeim vannak, a nagy üres téren rosszul vagyok, ver a szívem stb



2019. márc. 16. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Ezekszerint szerinted nem érdemes....

Más ember is szed napi szinten gyógyszert másmilyen dolog miatt is. Nem szégyen kezeltetni egy betegséget. Az viszont az, hogy tudatában vagy annak, hogy beteg vagy, és gőgösségből nem kezelteted magad. Lehetnek szituációk, amikor ezzel nemcsak a saját egészségedet, ha nem másokat is veszélybe sodorsz.

2019. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gyógyszer helyett keresek mást megoldást.
2019. márc. 16. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Van, amikor nincs más megoldás.
2019. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyetérteak veled, kérdező. azzal,hogy módosítod a tudatod és tulajdonképpen drogozol nem segít semmit. mert az antidepi drog. csak legális. egyre csak több és több kell belőle mellékhatása van bőven és drága. ha nagyon stresszes időszakban vagy vegyél be természetes nyugtató szert pl. Valeriana relax , Nervenoflege vagy egyéb természetes a tabikat és csak abban a mennyiségben, ami előírt maximum. szervezz magadnak programot új sport ,hobbi járj helyekre, szerezz barátokat,ha vannak- menj velük valahiva, bulizni. ha jóban vagy a családoddal töltsd velük az időt, beszeld meg a gondjaid,ha jól esik . keress új hobbit és elfoglaltságot, amit szeretsz , találj örömöt valamiben. meditációt is ajánlom. egy időben rám jöttek pánikrohamok, nem kaptam levegőt. mára teljesen elmúlt tőle. ne szedd ezeket a szrokat. nem old meg semmit csak pillanatnyilag. és igen. vannak akiknek élethosszig kell szedni de ők tudod kik? a kozveszelyes kokemeny bolondok. nekim indokolt. pszichiáter helyett menj egy jó pszichológushoz. a kettő között a különbség,hogy utóbbi nem ír gyógyszert. sok sikert
2019. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hibákért elnézést, telefonról írtam.
2019. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez mind jobb tanács mint a gyógyszer. De nekem pl.nem segít semmi.

Pedig oldalakon ketesztül tudnám sorolni mit próbáltam. Már nincs kedvem semmihez. A pszichológusok is vagy még rosszabbat tettek vagy időpazarlás volt. Elmennék terápiára de nem vagyok milliomos nincs erőm pénzem kísérletezni ki lenne a jó terapeuta. Ez meg így nem élet

2019. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!