Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme van leélnem így...

Mi értelme van leélnem így egy életet?

Figyelt kérdés

Panellakásban lakok szüleimmel, már gyerekkoromban is kicsi volt, hát még most. De nincs rá egyszerűen arra pénzem, hogy vegyek bármikor is házat, vagy sjaját lakást.

Nincs magánéletem, kis szobám van, minden áthallatszik, ezért sosem volt barátnőm, nincsenek barátaim sem, de a legroszabb az hogy másnak jut kertes ház, kert a természet, és nem egy 6 emeleti bezárt beton dzsungelben leélnem egy egész életet.

És sosem lesz 50-60 millióm segitség nélkül egy kertes házra. Depressziós vagyok már ettől évek óta.


2019. márc. 17. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy milliomos, akkor vagy albérletre, vagy lakáshitelre szórod el a pénzed. Sajnos más lehetőség nincs.
2019. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves vagy? Az sem mindegy...

2019. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Másoknak is sikerül, pedig nem mindenki milliomos.
2019. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Melyik városban laksz?

Férfi vagy nő vagy?

Hány éves?

2019. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért, csak a saját kertes ház felelne meg az igényeidnek? Nyugaton már nem is divat saját házat birtokolni, sokan inkább albérleteznek. De őszintén szólva nem értem a problémát. Nekem természetes volt, hogy 20 éves koromban elmentem dolgozni és fizettem magamnak egy albérletet. (Ne hidd, hogy nem értelek meg, nekem is nagyon rossz volt ez tinédzserként, de a leírásod alapján a probléma egyáltalán nem akkora, hogy depresszióba kelljen emiatt zuhanni.)
2019. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik otthon menj albérletbe, csak ahhoz ugye dolgozni kellene...

Tudod ki a szegény, aki egy komfort nélküli szoba-konyhába nő fel!!! Panelproli.

Dolgozzál vagy menj politikusnak!

Barátaid meg nem azért nincsenek mert panelba laksz, mert a telepi élet a legaktivabb az ott lakók nagy száma miatt.

2019. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Párom is egy másfél szobás panelban nőtt fel, a húgával ketten voltak egy szobában.

Vett fel hitelt, van lakása, segédmunkás, nem milliomos.

Mindig voltak barátai, ez nem attól függ, hol laksz.

Más gond van veled szerintem.

2019. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mehetsz vidékre is lakni, de arra készülj fel, hogy munka csak városban van, és napi 2-4 órát fogsz tölteni utazással.

Szórakozni is inkább városban van lehetőség. De a természeti környezet szép, és a saját gyümölcseidet eheted. Ha lesz időd, akkor a saját zöldségeidet is.

2019. márc. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!