Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolarisok nektek milyen...

Bipolarisok nektek milyen gyakran valtja egymast a depresszios es a manias fazis?

Figyelt kérdés

#depresszió #mánia #Biooláris
2019. márc. 18. 02:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve ti rajottetek-e, hogy mi okozza a valtast? Eszrevettetek-e/megfigyeltetek-e kivalto okot?
2019. márc. 18. 02:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam főleg depresszió van, meg hypomán vagyok. De a hypomán átcsapás már nem nagyon szokott lenni. Jók a gyógyszereim. Nem tudom mi váltja ki. Ez csak úgy jön legalábbis nálam. De én figyelmen kívül igyekszem hagyni, ha rosszul vagyok. Pszhihológus is azt mondta, ha jött akkor is el is megy, csak idő kérdése. De gyógyszerek nélkül már rég a csilláron lógnék, nagyon bolond vagyok olyankor. Ezért nem nagyon hagyom ki. De napi szinten váltott a hangulatom. P
2019. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon változó. Volt, amikor szó szerint másodpercenként ingadozott a hangulatom, akkor azt hittem, megőrültem, és még a szokottnál is kevésbé tudtam elviselni magamat. De van, hogy pár óránként váltakozik, van, hogy hetente. Fogalmam sincs, hogy mi váltja ki. Annyi tűnt fel, hogy a lehető legapróbb impulzus. Észreveszem, hogy az a dolog miatt (általában, de nem mindig), viszont azok a dolgok annyira jelentéktelenek, és egy egészséges embernek nem kéne kiakadnia miattuk. Szóval külső szemmel a semmi miatt.
2019. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam 7-8 naponta, 3 hete kaptam gyógyszert, már most jobb!
2019. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es miket szedtek ra es mekkora dozisban?
2019. márc. 21. 02:25
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Velaxin 50 mg, 1 szem naponta.
2019. márc. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy apró gondolat is óriási változást hoz. Ráadásul gyakran, és extrém szélsőséges mind. A váltás átlagban 3 óra, de lehet 2 perc vagy 2 hét is. Hosszabban csak a depis időszak van. Mondjuk én labilis is vagyok
2019. márc. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem is elég egy gondolat vagy akármilyen semmiségnek tűnő dolog, ami tegyük fel érzelmileg érint, de piti dolog, szóval egy nem beteg ember vállat vonna és kész.
2019. márc. 29. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is
2019. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!