Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honvágyam van itthon és...

Honvágyam van itthon és vágyok valamire, de nem tudom megfogalmazni mire is, szerintetek miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy pontosan melyik kategóriába illene, de ez tűnt a leg kompatibilisebbnek.

Szóval állandóan honvágyam van, pedig itthon jól érzem magam, úgy érzem vágyok valamire/valakire, csak azt veszem észre, hogy hiányzik és várok valamit, ilyen ürességet érzek belűl, mintha valami hiányozna. Akarok valamit, de nem tudom megfogalmazni, hogy mit,csak érzem. Néha amikor egyedűl vagyok, csak ezt az érzést érzem, hogy valamit meg kell tennem és várom, hogy megtörténjen, vagy eljöjjön, de konkrétan nem tudom megfogalmazni, hogy mit... semmi rossz dologra nem gondolok, csak simán jön ez a hiány érzet, és csak várok valamire.... elég hülyén hangzik, ez kb. 3 éve tart, megemlítettem, már csáládnak, barátoknak de nem nagyon vették komolyan. Néha én sem veszem komolyan, nem tudok mit gondolni róla. Szerintetek keresseg fel egy szakérőt vagy valami hasonló?

16/f



2019. márc. 18. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus talán tud segíteni.
2019. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt. Remeljuk neked nem vmi kezdodo mentalis zavar. Es sajnos felnottkent is van :(( Sztem pszichologus! Inkabb deruljon ki h nincs semmi gaz minthogy keson deruljon ki vmi.
2019. márc. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!