Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline - ként van esélyem...

Borderline - ként van esélyem normális életre?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok fáradva már és tamogatasom sincsen. Se család, se semmi. Magamat tartom el és egyedül vagyok a nagyvilágban, ráadásul ezzel a mentális zavarral. Teljesen kifaradtam és tényleg nemtudom, hogy miért mondják, hogy ne adjam fel. Van itt olyan borderline aki még tudja erősíteni, hogy van értelme kitartani? Meg támogatással is nehéz, de az én helyzetem reménytelen. Terápiára sincs pénzem, az ilyen sztk-s orvosok meg semmit nem érnek. A baj az, hogy eddig szuksegbol csináltam a dolgaim, mert muszáj volt, különben éhen halok, úgy érzem kiemrultem és ennek csak rosszabb vége lesz, de már elvesztettem azt a pontot amikor érezném, hogy meddig bírom. Nem engedhetem meg magamnak, hogy ezt érezzem, de félek, hogy valami súlyosabb bajom származhat a tulhajszolasbol. De közbe megallni sem állatok meg. Sakk matt helyzetben vagyok és tényleg nemtudom mit csináljak.

2019. márc. 19. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok borderline, de tudom mi ez, megértem a helyzeted. Az emberek nem szívesen állnak veled szóba, ezt is elhiszem. Mert előítéletesek, pedig ha megismernének lehet, hogy egy nagyon kedves embert ismernének meg. Annyit tudok javasolni, hogy tarts ki és próbálj meg ismerkedni, hátha találsz egy elfogadó embert (nem feltétlenül párkapcsolatra gondolok, egy barát, egy lelki társ is jól jönne most neked).
2019. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatra is alkalmatlan vagyok, nagyon szeretnék, de nemtudom elképzelni, hogy bárki szeretne engem így. A legrosszabb az, hogy egyáltalán nem akarok ilyen lenni, de ez vagyok. Egy átok. Úgy érzem, azt se tudom mi történik velem, csak hogy egy szörny vagyok. A családom is ezért hagyott el, vagy szeparált el, és csak mégjobban megnehezitettek a helyzetem és állapotom, meg akkor is ha elviselhetetlen voltam és ezért hagytak magamra. Nemtudom, hogy támogatás nélkül egyáltalán várhatok e javulást. De nem érzem magam erősnek, nemtudom egyáltalán elvarhato e az, hogy kibirjam ezt egyedül, vagy egyedül kell e ezt végig csinálnom.
2019. márc. 19. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
(#1 vagyok) Hidd el, hogy fognak szeretni. Csak kevesen. De párkapcsolathoz elég ha egyvalaki van. Majd jönni fog, csak legyél türelmes. A barátok pedig majd akkor jönnek amikor észre se veszed. Tarts ki, tudom milyen az amikor a családod elfordul, láttam már ilyet. Megéri küzdeni, mert rád is egy boldog élet vár, még ha most ezt nem is látod.
2019. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az ember mindig egyedül van.

Olvass pár onfejleszto könyvet.

Ha szeretnél beszélgetni valakivel/pár konyvcimet, akkor nyugodtan írj

2019. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Egy borderlineos minden csak nem kedves!Manipulativ,behizelgő elmebeteg!!!
2019. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te sem vagy az, ha ilyet tudsz írni, pedig te nem vagy az
2019. márc. 19. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem is ezzel diagnosztizáltak.

Bár én abban vagyok szerencsésebb, hogy vannak azért támogatóim.

Amúgy már próbáltam véget vetni az életemnek, és örülök, hogy ez már enyhült bennem. SZTK-s dokihoz járok, de javulok.

2019. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!