Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hy! 20 éves vagyok. Tudtok...

(r)#hun kérdése:

Hy! 20 éves vagyok. Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Először is több oldalon utánna néztem, de sajnos hasonlót nem olvastam ami velem történik egy ideje. Én azt olvastam, hogy ez 15 éves korig ki nőhető. De úgy látom, ezek szerint nekem más problémám lehet. Hogy is kezdjem. Kiskoromban már nagyon rosszakat álmodtam, és egyáltalán nem néztem véres dolgokat de mégis kiskoromban az elmom végén egy véres godorba zuhantam. Más is volt, de inkább azt részletezném, hogy kB.10 én akárhány évesen már "alvajartam" Konkrét példa (mellettem kisocsém, mellettem édesanyám feküdt! ) : az "álmodtam" hogy egy zombi bemaszik az ablakon és jön az ágy felé. Látom öcsém felé közelít, ebben a minutumban leterítettem valahogy lefogtam bele nyúltam a szájába és húztam szét (a "zombi sikitott, én ordította közbe) aztán egy villanás és arra ébredtem, hogy apám kapcsolta fel a villanyt, majd leneztem ki fölött vagyok, akkor én? És mindent édesanyám al tettem. És ezt mind azt hittem álmodtam. Mondható ezután kellemesen éreztem magam, úgy hogy kisocsém is megijedt és mindenki úgy nézett rám mint egy holtkorosra. Meg egy példa (4. Emeleten laktunk) Azt "álmodtam" hogy ki megyek épp pisilni, de ahogy jobbra elnéztem a konyha felé mintha valami. Ember vagy nem is tudom milyen lény talán zombi, nemtudom. Elkezd felém mászni. Megijedtem, az ajtónkat ami kulcsra, és elhuzokával levolt zárva kitéptem az ajtót és menekülni kezdtem, majd felébredtem arra, hogy anyám ordít utánam a lépcsőházban, hogy : - mit csinálsz? Gyere vissza! És persze vissza mentem, mert egyáltalán nemtudtam hova tenni hogy ez miért van. Tudnék nagyon sok példát írni. De egyszóval amit "álmodok legtöbbször, azt úgymond mégis teszem csak nem tudok róla. Már egy ideje van külön szobám, néha ugyanúgy vannak ilyen dolgaim, de már annyit tudok magam érdekében tenni hogy magamtól felébredek és magamba azt mondom, hogy ahh ez csak megint ilyen hülyeség. Kérem aki élt át esetleg hasonló dolgot, vagy ismer valakit, vagy akármilyen fontos dolgot vagy kis segítséget tud nyújtani nekem, azt nagyon meg köszönném!

#alvászavar #alvajárás #holtkórosság.
2019. márc. 19. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg alvajáró vagy. Talán pszichiáterhez kellene menned, de lehet hogy jó lenne egy alváscentrumot is felkeresned.
2019. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezektől mind tartok, és eléggé gáznak tartom. Mármint úgy értve, hogy úgy néznének rám majd, mint egy pszichopatára... Tehát nagyon kellemetlen lenne.
2019. márc. 22. 00:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát márpedig más megoldás nem nagyon van. Hosszú távon tart, nem hinném, hogy csettintéssel magadtól meg tudod oldani. Amit az első írt, megoldás.
2019. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!