Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontintól meg lehet őrülni?

Frontintól meg lehet őrülni?

Figyelt kérdés
Ha sok a sztresz akkor nem tudok elaludni nélküle. Csak felet szoktam bevenni a 0.25ből de pl. Az elmúlt 2 hétben minden nap kellett. Muszáj kialudnom magam, különben nem tudok dolgozni.

2019. márc. 20. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan ezekkel a legális narkókkal.
2019. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Olvastad a mellékhatásait?? Hát csak nézz bele nyugodtan! Ha csak a fele igaz, már az is sok!
2019. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen olvastam. Ezért kérdeztem. Nem tapasztaltam semmi rosszat

Csak elalszom tőle és kész.

2019. márc. 20. 10:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki évekig, évtizedekig szedi, akkor meg, főleg ha nagy adagokat. Megőrülés szempontjából inkább az elvonás a veszélyesebb. 0.125 mg nem nagy adag, de próbáld elhagyni, minél hamarabb.
2019. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Az vele a baj hogy rendszeres (főleg napi) használat mellett iszonyat gyorsan hozzá lehet szokni. Így persze nincs baj mert folyton szeded, de ha csökkenteni próbálod majd az adagot, vagy esetleg abbahagyod akkor exponenciálisan emelkednek majd a mellékhatások is. Egy idő után viszont egyre kevésbé fog a megszokott dózis hatni..

Azért még most figyelj oda rá hogy, mert könnyen kicsúszhat az irányítás a kezedből.., és utána egyre csak Rosszabb lesz!

2019. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem fog mert csak este veszem be lefekvéskor és csak a 025ből egy felet. Akár mi lesz nem veszek be többet. Napközben nem is tudnék mert elaludnék tőle.
2019. márc. 20. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:
A hozzászokás még csak egy probléma. Totálisan leszedálja az embert, és hosszabb távon éppen ellenkező hatást fejt ki, mint ami a nevében szerepel. ( Saját tapasztalat. ) Eszméletlenül ingerülté tud válni tőle az ember, de nem a szokványos értelemben. Beszeded, mert azt mondod, hogy ideges vagy, aztán ez is olyan szerintem, mint az ital. Ha egy után nyugisnak érzed magad, kiváncsi leszel, milyen az, amikor 2-t beszedsz, aztán így tovább. Én magam megjártam egy ilyet felesleges kört.
2019. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottátok mindezt. Próbálom azt a felet is elhagyni. Csak mehéz ha nem tud aludni az ember
2019. márc. 21. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Szedd be csak 2-3 naponta

Annyira borzalmasak az elvonási tüneti, hogy nem lehet kibirni épp ésszel, és bánni fogod, hogy valaha is szedted.

Hidd el én is ennyi adaggal kezdtem, mégse tudtam letenni 3 évig, mert konkrétan bekattantam az elvonási tünetektől minden egyes alkalomnál, meg szószerint h*lye volt az orvos, mert ahányszor letettem és jelentkezni kezdett a szorongás újra felirta. De áhh basszus... Elég hamar nem fog hatni a hozzászokás miatt, mellesleg retardált leszel mások szemében is. Nem ajánlom a szedését mindennapos alkalmazással!

2019. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!