Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiával küzdők ti...

Szociális fóbiával küzdők ti hogyan gyógyúltatok ki ebből?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz járt köztetek valaki? Ott mit csináltak? Szedtetek gyógyszert ? Mennyi idő volt mire újra normálisak lettetek ?

2019. márc. 20. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Jártam terápiára.

Sok értelme nem volt,mert azt magamtól is tudtam,amit a pszichológus is elmondott.


Gyógyszert nem szedtem,mert az én gondomat nem oldaná meg.


Valójában a tudatomat kellene kikapcsolni,mert a gondolkodásból ered minden.

Ezért sokan pl alkoholhoz vagy drogokhoz nyúlnak,mert olyankor nincsenek egy ideig a valóságban.


Viszont ez rövidebb-hosszabb idő múlva megint leépíti őket,és még ez sem oldja meg teljesen a szorongást,szociális fóbiát.


Szerintem a szociális fóbia a félelemből ered,hogy másoknak ki vagyunk szolgáltatva.

És ezen nem nagyon tudsz változtatni,csak ha valamennyire függetleníteni tudja magát az ember.

Hogy ez kinek mit jelent,változó.


Egy gazdag és/vagy befolyásos embernek tuti nincs szociális fóbiája.Mert nincs veszélyben a léte,és nem hónapról hónapra él.

2019. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

Orvossal, gyógyszerrel próbáltam, nem lett jobb, sőt...

Aztán fogtam magam és elhatároztam, hogy megváltozok. Kb 2 év kellett, most már kifejezetten szeretek társaságba járni.

2019. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Értelek titeket.

Én mindenképp orvoshoz akarok fordulni és a gyógyszereket is kiakarom próbálni. Talán nekem segít.

2019. márc. 20. 19:33
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

SSRIt próbáld ki, vagy dobj be egy Xanaxot próbaként és úgy menj emberek közé lelazulva. Nekem segített... aztán már nem kellett.


Mondjuk nekem kapcsolatfóbiám volt. Barátokkal imádok lenni... de kettesben egy nővel nem tudok feloldódni és ezért dobnak mindig :(

2019. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem.
2019. márc. 21. 00:31
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Xanax vagy ópiát származékokkal kell próbálkozni.
2019. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Ne ajánlgassátok már ezeket a hülye drogokat.

Kérdező, próbáld meg lesz@rni a másoknak való megfelelést, ne az érdekeljen, ha valakinek van valami baja veled

2019. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7, Ez aztán nagy segítség öregem... fingod nincs mi a szociális szorongás.


Nagyon bírom az ilyen ostobákat. A depressziósoknak ezek mondják hogy "ne legyél már szomorú"

2019. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#8 Nekem ne szólj be, mert rohadtul agresszív tudok lenni a magadfajta nagyképű arrogáns lenéző vadbarmokkal.


Amit írtál, azt előttem 1 méterre mondjad. Ja, hogy azt nem mered, mert csontjaid törnének.. Xd

2019. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Elég nevetségesen hangzik a te szádból az a szó, hogy agresszív.


Neked kéne szerintem dühroham kezelési terápiára járni :)


Amúgy mókás, ahogy az internetkaratésok a 35 kiló tömény izommal osztják az észt a fotelből.


Ha segíteni nem tudsz a kérdezőnek és fogalmad sincs a témáról, szerintem inkább maradj csendben, és tartogasd a böfögésedet másnak.

2019. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!