Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a nárcisztikus szakít...

Ha a nárcisztikus szakít veled, akkor is várna arra hogy te legyél az aki felkeresi őt, és megkéred hogy maradjatok együtt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
2019. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TR75 ***** válasza:
Lehet, hogy ez a játszma lényege.
2019. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kontextusból derül ki csak, így nem. Egyik verzió, hogy már eléggé kihasznált, több bőrt rólad nem tud lenyúzni, úgyhogy nem érdekled tovább. Másik, amit az előző is írt, hogy éppen ezzel játszmázik, hogy te loholj utána, könyörögj neki, alázd meg magad az ő kegyeiért, stb.
2019. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4+1
2019. márc. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy ő loholt utánam mikor kidobtam és vagy sajnaltatta magát vagy nem akarta felfogni, hogy vége és szemberöhögött és ugyan úgy hazajött és befeküdt a közös ágyunkba. Mikor ahogy korábban is írták már nem tudott több bőrt lehúzni rólam mert teljesen kikészültem és már csak bőgni tudtam az unalmassá vált számára. Lelépett és nem keresett többet. Nem is várta, hogy keressem. Mondjuk nem is jutott az eszembe. Csak annyit tudok, hogy ilyenkor azt képzelik, hogy te eleted végeig epekedsz utána. Legalábbis a volt barátnőiről mindig ezt mondta. Pedig szerintem azok is örültek, hogy megszabadultak tőle. Nem kéne azon gondolkozni, hogy mi van szakítás után. Örülj ha eltűnik az életedből egy ilyen. Ha te rúgod ki akkor azért rossz neki mert kihúztad alóla a talajt nem tud kit szivatni. De gyorsan talál mást és utána úgy adja elő, hogy ő szakított. Fel sem fogja mit csinál úgy el van szálva magától
2019. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!